"Na dobre i na złe". Kiedyś byli ikonami serialu, później fabuła skupiła się na innych! Za kim tęsknimy?

Pierwszy odcinek serialu „Na dobre i na złe” został wyemitowany 7 listopada 1999 roku i od tego czasu produkcja przeszła całkowitą metamorfozę. Zmieniło się niemal wszystko, a bohaterowie, których losy śledziliśmy na początku, już dawno pożegnali się z serialem. Zobaczcie, za którymi z nich tęsknimy najbardziej!

Multimedia

"Na dobre i na złe" od niezmiennie od lat jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Telewizję Polską. Chociaż obsada serialu ulegała wielu przetasowaniom, to widzowie nie tylko pozostali wierni produkcji, ale i szczerą miłością zaczęli kochać nowych bohaterów.

Wiktoria jest w ciąży! Wróci do Leśnej Góry i... urodzi bliźniaki?!Zobacz więcej

Serial przedstawia losy personelu i pacjentów szpitala znajdującego się w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra pod Warszawą. Pracownicy codziennie walczą o ludzkie życie, zmagają się z trudnymi przypadkami medycznymi i własnymi słabościami w życiu zawodowym i prywatnym. Widzowie obserwują pracę i osobiste rozterki lekarzy, a także problemy ludzi, którzy trafiają do Leśnej Góry na leczenie, często w ciężkim stanie.

Obecne "Na dobre i na złe" w żaden sposób nie przypomina już serialu, który lata temu debiutował na antenie TVP. Co się stało z kultowymi bohaterami? Dlaczego odeszli? Sprawdźcie!

Zobaczcie, kogo przez te wszystkie lata gościła Leśna Góra! Kogo z tych bohaterów Wam najbardziej brakuje? Kogo lubiliście najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • JAKUB TOAK (gość)

  ANDRZEJ WIECLAWSKI

  13.04.2018 08:12
 • JAKUB TOAK (gość)

  ANDRZEJ WIECLAWSKI

  13.04.2018 08:11
 • Co to za bzdury!! (gość)

  Ale głupoty!! Przecież Zybert gra nadal a mamy kwiecień 2017

  29.04.2017 01:10
 • Waldi (gość)

  Ja również tęsknie za tymi bohaterami szczególnie za tymi pierwotnej obsady serialu bardzo mi ich brakuje mogli by wrócić do tego serialu bo teraz ten serial szedł na psy i w niczym nie przypomina starej dobrej leśnej góry. Błagam scenarzystów niech przywrócą starych bohaterów serialu i dadzą im ciekawe wątki. bo te wątki obecne nie są ciekawe a i nowi bohaterowie nie są ciekawi ale to jest moja prywatna opinia. Pozdrawiam

  23.02.2016 11:01
 • Waldi (gość)

  Ja osobiście bardzo tęsknie za starymi bohaterami i chciałbym żeby wrócili do serialu scenarzyści mogliby wymyślić im ciekawe wątki. A co do nowej obsady serialu to nie uważam żeby te wątki były ciekawe ale to jest moja prywatna opinia. Pozdrawiam

  12.02.2016 15:26
 • Mika (gość)

  Szczerze, to niespecjalnie tęsknię za starymi bohaterami. Ich wątki po prostu wyczerpały się. A nowi bohaterowie, to ciekawe i barwne postacie. A jeśli już koniecznie miałabym kogoś wskazać z starej obsady, to byłby to Pawica i Agata (grana przez Dorotę Segdę).

  27.01.2016 09:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×