"Na dobre i na złe" - kryzys w małżeństwie Latoszków! Witek całuje się z Agatą! Będzie rozwód?

Początek marca w serialu "Na dobra i na złe" przyniesie kryzys w małżeństwie Leny i Witka Latoszków. Czy dojdzie do rozwodu?

Multimedia

Para zapracowanych lekarzy zacznie spędzać ze sobą coraz mniej czasu. Pochłonięci pracą i opieką nad synkiem zaniedbają swoją relację. W pewnym momencie Witek wyprowadzi się nawet z domu do Rafała Konicy tłumacząc się, że nie przechodził ospy, na którą choruje mały Felek.

Witek, czując, że z żoną oddalają się od siebie, czuka pocieszenia u Agaty, która z kolei rozpacza po powrocie Marka Rogalskiego do żony. Któregoś wieczoru Witek odwozi pijaną dziewczynę do hotelu rezydentów, co kończy się namiętnym pocałunkiem.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 23.01.2013. CO SIĘ WYDARZY W ODCINKU 511? "NA DOBRE I NA ZŁE" ZYSKAŁO WIDZÓW

Lekarz ukrywa przez Leną swoją zażyłość z Agatą. Woźnicka zaczyna unikać Witka, składa nawet wniosek o urlop. Lena widzi dziwne zachowanie Agaty, jednak nie podejrzewa, że między kobietą a jej mężem doszło do czegokolwiek niestosownego. Czuje jednak, że w jej małżeństwie źle się dzieje. Poza tym, jak sama przyznaje w rozmowie z koleżanką, Witek już jej nie pociąga tak jak kiedyś i nie czuje do niego tego, co dawniej.

Jak zakończy się kryzys w małżeństwie Latoszków? Czy Witek i Agata posuną się dalej? Czy Lena będzie próbowała ratować związek?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×