"Na dobre i na złe". Małgorzata Foremniak i Emilia Krakowska wrócą do serialu?! Jest jeden warunek

Emilia Krakowska chce wrócić do serialu "Na dobre i na złe"! Wraz z nią miałaby wrócić Małgorzata Foremniak, ale jest jeden warunek! Jaki? Czy znowu zobaczymy Zosię i Gabrysię? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Małgorzata Foremniak i Emilia Krakowska znowu w "Na dobre i na złe"?!

Na początku głównymi postaciami w "Na dobre i na złe" byli Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski) i Bruno (Krzysztof Pieczyński), ale już dawno odeszli z serialu, a wraz z nimi Gabriela (Emilia Krakowska), gosposia Burskich. Teraz okazuje się, że ta bohaterka mogłaby powrócić!

Kiedyś byli ikonami serialu, później fabuła skupiła się na innych! Za kim tęsknimy?Zobacz więcej

Emilia Krakowska wspomniała w rozmowie z "Faktem" pracę na planie i okazuje się, że bardzo lubiła swoją bohaterkę.

Praca przy tym serialu to był wspaniały czas. Moja bohaterka pokazywała, że gosposia to nie jest nikt gorszy i że nawet może być traktowana jako równoprawny członek rodziny. Zainspirowała też starszych ludzi do zrezygnowania z samotności, gdy się zakochała na stare lata i wyszła za mąż - wspomina Emilia Krakowska.

Aktorka nawet trochę tęskni za "Na dobre i na złe" i... chętnie wróciłaby do serialu! Jest jednak jeden warunek - wraz z nią musi wrócić Małgorzata Foremniak. Według serialowej Gabrysi jej powrót tylko wtedy miałby sens.

To byłoby ciekawe wyzwanie. Z tym że trzeba by wtedy też przywrócić Gosię Foremniak, z którą tam byłam bardzo związana, by mój byt w serialu miał sens. Czy to by się udało? Ona musiałaby się zgodzić, by grać tam teraz babcię, bo przecież jej córka, która na początku serialu była mała, dorosła i jest już matką. Czy w jej wieku byłaby już gotowa na granie babci? - zastanawiała się w rozmowie z "Faktem".

Czy Małgorzata Foremniak będzie chciała wrócić do Leśnej Góry? Zosia i Gabrysia znów pojawią się w "Na dobre i na złe"? Czas pokaże!

Zosia i Kuba, Lena i Latoszek, czyli najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • GOYA (gość)

    54-letnia babcia - na pewno się nie zgodzi...

    08.06.2021 10:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×