"Na dobre i na złe". Marcin Zacharzewski prosi fanów o pomoc. Rodzinę aktora spotkała ogromna tragedia

Znany z serialu "Na dobre i na złe" Marcin Zacharzewski prosi fanów o pomoc. Rodzinę aktora spotkała ogromna tragedia - uderzenie pioruna doprowadziło do pożaru gospodarstwa jego najbliższych. Jak można pomóc?

Multimedia

Marcin Zacharzewski zbiera pieniądze dla rodziny

Rodzina Marcina Zacharzewskiego, czyli Borysa z "Na dobre i na złe" straciła gospodarstwo w wyniku pożaru wywołanego przez uderzenie pioruna. Aktor prosi teraz wiernych fanów o pomoc. Gwiazdor "Na dobre i na złe" zorganizował w sieci zbiórkę pieniędzy na odbudowę rodzinnego gospodarstwa.

W sobotę wieczorem, w wyniku uderzenia pioruna, doszczętnie spłonęły pomieszczenia gospodarcze: stodoła, obora, drewutnia i dawny kurnik. Mój ojciec oraz stryj, obaj emeryci, prowadzący niewielką pasiekę oraz uprawiający warzywa typu ziemniaki, ogórki, cebula, stracili nie tylko budynki, ale też calutki osprzęt pszczelarski, traktor, maszyny rolnicze, kosiarkę, rozmaite drobne narzędzia i sprzęty, oraz wiele więcej. Dorobek kilkudziesięciu lat życia ich, oraz, wcześniej, dziadka. - czytamy na stronie internetowej zbiórki aktora z "Na dobre i na złe".

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż! Kim jest jej mąż?Zobacz więcej

Marcin Zacharzewski opublikował kilka zdjęć gospodarstwa po sobotnim pożarze. Straty są ogromne. Aktorowi udało się już uzbierać prawie 14 000 zł z 50 000 zł. Mamy nadzieję, że brakującą kwotę uda się uzbierać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    A ubezpieczenie? Dlaczego ludzie się nie ubezpieczaja? Tyle by to pomogło. Skladka na rok nie jest wysoka tylo trzeba ludzi uswiadamiac

    29.06.2020 11:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×