"Na dobre i na złe". Marta Żmuda-Trzebiatowska miała romans z Kubą Wojewódzkim? Aktorka opowiada o tym, co ich łączyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" miała romans z Kubą Wojewódzkim? Tak twierdzi dziennikarz w swojej "Nieautoryzowanej biografii". Aktorka postanowiła odnieść się teraz do tej sprawy. Co łączyło ją z Kubą Wojewódzkim?

Multimedia

W związku z ukazaniem się autobiografii Kuby Wojewódzkiego pt. "Nieautoryzowana autobiografia" na światło dzienne wyszło wiele pikantnych szczegółów z jego życia. Dziennikarz w swojej książce wspomniał m.in. o relacji z Agnieszką Kaczorowską i Mają Sablewską. Pojawiły się też plotki o dawnym związku Kuby Wojewódzkiego z Martą Żmudą-Trzebiatowską.

Aktorka rozwiała jednak pogłoski na temat swoich relacji z Wojewódzkim. -Jest to autobiografia oparta na faktach z elementami bajkopisarstwa - wyjaśniła gwiazda "Na dobre i na złe". O jaki fragment z książki Kuby Wojewódzkiego chodzi?

To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego" - napisał dziennikarz w "Nieautoryzowanej biografii".

Aktorki, modelki i wokalistki w rankingu najseksowniejszych Polek w historii! Zobacz więcej

Marta Żmuda-Trzebiatowska przyznała, że Kuba przez długi czas próbował namówić ją na udział w swoim programie. Gwiazda do tej pory nie przyjęła jednak jego zaproszenia. Aktorka uważa, że spotkania z dziennikarzem nie były randkami. -Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył– skwitowała Żmuda-Trzebiatowska.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×