"Na dobre i na złe". Martyna Kowalik dołączyła do obsady! To ona będzie matką Jędrka? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" wątek biologicznej matki Jędrka zostanie rozbudowany. W rolę Anny Wilson wcieli się Martyna Kowalik! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W finale poprzedniego sezony serialu "Na dobre i na złe" Jędrek (Iwo Wiciński) na nowo uwierzył w odnalezienie swojej biologicznej mamy (w tej roli Martyna Kowalik). Zobaczył ją w jednej z reklam transmitowanych w telewizji. Teraz będzie chciał zrobić wszystko, aby ją odnaleźć!

Nowy salowy w Leśnej Górze! Zagra go syn znanej pary aktorów! Zobacz więcej

Młody pacjent postanowi uciec z Leśnej Góry i wyjechać do Londynu, gdzie najprawdopodobniej mieszka jego matka, która nazywa się Anna Wilson i jest znaną modelką. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) natychmiast zacznie rozpaczliwe poszukiwania chłopca, które na szczęście zakończą się powodzeniem!

Wątek Anny nie zostanie jednak zakończony. Kobieta najprawdopodobniej dowie się, że syn jej szuka i sama zapragnie się z nim skontaktować. Czy w nowych odcinkach dowiemy się, dlaczego postanowiła oddać synka do domu dziecka? O tym przekonamy się już jesienią!

Tajemnicza przepowiednia z Hiszpanii! Wiki i Jose wezmą ślub?!Zobacz więcej

Martyna Kowalik jest przede wszystkim aktorką teatralną. Jest związana z warszawskimi teatrami - Dramatycznym i Polskim. Szerszej publiczności jest jednak znana z ról Dominiki Chojnickiej w "Klanie" i Agnieszki Sawickiej w "Barwach szczęścia". Kowalik jest także aktorką dubbingową. Podkładała głos w takich produkcjach jak "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", "Coco" czy "Dziadek do orzechów i cztery królestwa".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna M. (gość)

    Kamila nie Dominika w Klanie.

    16.10.2019 21:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×