"Na dobre i na złe". Michał Żebrowski o improwizacji na planie: Robię to ku uciesze widzów [WIDEO+ZDJĘCIA]

Twórcy "Na dobre i na złe" dają aktorom spore pole do popisu. Michał Żebrowski w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że zdarza mu się improwizować na planie. To dlatego z ust serialowego Falkowicza często słyszymy popularne w ostatnim czasie zwroty. Jak aktor podchodzi do improwizacji? Zobacz wideo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" w środy, o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Doktor Falkowicz to jeden z najbardziej charyzmatycznych bohaterów "Na dobre i na złe". Bohater, w którego wciela się od 2011 roku Michał Żebrowski słynie z różnych powiedzonek. Pan ja tu rządzę może wszystko i okazuje się, że Michał Żebrowski również korzysta z tych przywilejów.

Michał Żebrowski i Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie serialu! Zobacz, jak pracują! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas naszej ostatniej wizyty na planie "Na dobre i na złe" Michał Żebrowski przyznał, że zdarza mu się improwizować na planie. To dlatego z ust serialowego Falkowicza widzowie mogą usłyszeć popularne w ostatnim czasie w języku polskim zwroty. -Przy wsparciu ekipy, która wydaje mi się bardzo lubi tę postać, korzystam rad i dopytuję się, co jest dzisiaj w polskim języku takiego... nośnego, dowcipnego, co można ułożyć ku uciesze widzów - powiedział aktor.

W trakcie realizacji 705. odcinka "Na dobre i na złe" Michał Żebrowski posługiwał się zwrotem San Escobar, czyli niepoprawną nazwą państwa użytą przez ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego w wywiadzie dla mediów w styczniu 2017 roku. Aktor zaznacza jednak, że nigdy nie ma pewności, czy użyty przez niego zwrot wejdzie ostatecznie do odcinka. Dlaczego? Posłuchajcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×