"Na dobre i na złe". Najpiękniejsze pary z Leśnej Góry. Ten serial to nie tylko przypadki medyczne! Którym parom kibicowaliśmy?

Serial "Na dobre i na złe" nadal jest kochany przez widzów, którzy śledzą losy lekarzy z Leśnej Góry, nie tylko przypadki medyczne, ale raczej prywatne wątki. Dziś przypominamy najpiękniejsze pary bohaterów z serialu! Zosia i Kuba nie mają sobie równych? Sprawdźcie nasz ranking!

Multimedia

Najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe"

Serial "Na dobre i na złe" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 7 listopada 1999 r. Już od samego początku ma swoich wiernych fanów, którzy oglądają go nie tylko dla ciekawych przypadków medycznych, ale i dla emocjonujących wątków prywatnych!

Oni pojawili się gościnnie w Leśnej Górze! Kto jeszcze zagrał w "Na dobre i na złe"?Zobacz więcej

W pierwszych odcinkach osią fabuły były perypetie Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski). Przez wiele odcinków obserwowaliśmy tworzącą się historię ich miłości, ślub, dzieci, zdrady, a nawet rozstania, ale wszyscy czuliśmy, że są parą wręcz stworzoną dla siebie! Przez wiele lat mogliśmy również oglądać rozwijającą się miłość Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania), którzy również są jedną z ulubionych par z serialu medycznego TVP.

Choć te postaci niestety już zniknęły z serialu, to jednak ciągle możemy śledzić losy innych bohaterów – lekarzy, rezydentów czy pielęgniarek – którzy przeżywają miłosne rozterki.

Oni niespodziewanie zniknęli z Leśnej Góry! Czemu?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe", którym wszyscy kibicowaliśmy! Zosia i Kuba nie mają sobie równych?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kamo (gość)

    Dla mnie najpiękniejszą parą serialu byli Zosia i Kuba oraz Adam i Wiki !

    07.11.2019 01:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×