"Na dobre i na złe". Niezwykła przemiana Michała Żebrowskiego! Jak aktor zmienił się w okresie pandemii koronawirusa?

Michał Żebrowski, którego zwykle kojarzymy z rolą pedantycznego profesora Falkowicza z "Na dobre i na złe", całkowicie zmienił swój wygląd! Jak teraz wygląda? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego na co dzień możemy oglądać w warszawskim teatrze 6. piętro oraz w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w polskiego dra Housa, czyli profesora Falkowicza.

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż! Kim jest jej mąż?Zobacz więcej

Aktor w czasie pandemii koronawirusa zdecydował się na sporą metamorfozę. Zmianę w wyglądzie widać bardzo dokładnie, gdy porównamy dwa zdjęcia z dowodu osobistego, które gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych.

- Dowód już gotowy. Niestety wymiana przypadła na czas pandemii - żartował wówczas Żebrowski, lecz wszystko wskazuje na to, że nowy styl mu się spodobał. Na zdjęciu z urlopu w polskich Tatrach znów bowiem widzimy u niego długie włosy i pokaźną brodę.

Gdy gwiazdor "Na dobre i na złe" wróci na plan serialu Dwójki, będzie musiał zapewne wrócić do swojej poprzedniej stylizacji. Ciężko nam bowiem wyobrazić sobie brodatego Falkowicza! A wy którą wersję Michała Żebrowskiego wolicie? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×