"Na dobre i na złe" nowe odcinki. Kinga powie Adamowi, że Andrzej jest jego bratem!

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" stosunki Adama z Andrzejem jeszcze się skomplikują, gdy Krajewski dowie się, że Falkowicz to jego brat!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" - PODSUMOWANIE ROKU 2013! NAJCIEKAWSZE WĄTKI "NA DOBRE I NA ZŁE" 2013! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. PRZEMEK I OLA NIE WEZMĄ ŚLUBU! PRZEMEK WYBIERZE ZUZĘ!

Już niedługo skrywana od lat tajemnica Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) zostanie ujawniona. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) w końcu dowie się, że profesor jest jego bratem! Co ciekawe, poinformuje go o tym Kinga (Marta Dąbrowska), czyli żona Andrzeja, z którą ten niedawno wziął ślub i której zdradził tajemnicę. Do tej pory o pokrewieństwie lekarzy wiedziała tylko Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska).

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 544, 22.01.2014, TVP2. ŚLUB FALKOWICZA I KINGI! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 545, 29.01.2014, TVP2. PRZEMEK DOWIE SIĘ O CIĄŻY OLI I OŚWIADCZY SIĘ JEJ!

- Adam pozna prawdę dość niespodziewanie dzięki żonie Falkowicza. To będzie miało rozliczne konsekwencje dla tych dwóch postaci - zdradziła serwisowi SuperSeriale.pl scenarzystka ''Na dobre i na złe'', Agnieszka Krakowiak-Kondracka.

Jak myślicie, jak Adam przyjmie taką wiadomość?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×