"Na dobre i na złe" nowe odcinki. Powrót Ludmiły?! Siostra bliźniaczka Ludmiły?!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w TVP2 już od września! Sprawdź, co się wydarzy! Ludmiła nie umarła i powróci do serialu?!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki zostaną wyemitowane w TVP2 już we wrześniu. Wiadomo już, że do serialu powróci Paulina Chruściel, czyli odtwórczyni roli Ludmiły Papiernik.

- To prawda: jesienią zobaczymy Paulinę Chruściel w naszym serialu - przyznała Karolina Baranowska z produkcji serialu. - Na razie jednak to wszystko, co mogę ujawnić. Widzom należy się niespodzianka - dodała Baranowska.

Nie wiadomo zatem, kogo zagra Chruściel. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" może się okazać, że Ludmiła wcale nie umarła, w końcu nie pokazano w serialu jej pogrzebu. Być może wybitnemu lekarzowi profesorowi Markovitzowi (Chaim Hecht) udało się w Izraelu uleczyć śmiertelnie chorą ukochaną Przemka Zapały. Możliwe jest również to, że w serialu "Na dobre i na złe" nowe odcinki będą opowiadały historię siostry bliźniaczki Ludmiły. Inną opcją jest umieszczenie postaci Papiernik we wspomnieniach lub snach Zapały.

CZYTAJ TAKŻE: [sc][NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ!](//www.telemagazyn.pl/plotki/12693,nowe-odcinki-na-dobre-i-na-zle-falkowicz-oswiadczy-sie-wiki-przemek-wyjedzie-na-misje,id,t.html) BARTOSZ OPANIA ODEJDZIE Z "NA DOBRE I NA ZŁE"?[/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×