"Na dobre i na złe" nowe odcinki. Witek nie odejdzie z serialu!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki już jesienią. Wiadomo, że Bartosz Opania, czyli Witek, nie odejdzie z serialu, ale czeka go walka o Lenę, która zażąda rozwodu!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki już we wrześniu w TVP2! Wiadomo, że plotki dotyczące odejścia z produkcji Bartosza Opani, czy odtwórcy roli Witka Latoszka, były nieprawdziwe.

- Witek Latoszek i jego serialowa żona Lena (Anita Sokołowska) to jedna z najbardziej lubianych przez widzów par w naszym serialu - powiedziała "Światowi seriali" Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca "Na dobre i na złe“. - Dlatego nie może być nawet mowy o tym, by grający ich Bartek Opania i Anita Sokołowska zniknęli z produkcji. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. POWRÓT LUDMIŁY?! SIOSTRA BLIŹNIACZKA LUDMIŁY?! NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". FALKOWICZ OŚWIADCZY SIĘ WIKI! PRZEMEK WYJEDZIE NA MISJĘ![/sc]

Agnieszka Krakowiak-Kondracka dodała, że w "Na dobre i na złe" nowe odcinki uwzględniają fakt, że Anita Sokołowska, czyli serialowa Lena Starska-Latoszek jest w ciąży.

- Uwzględniliśmy ciążę Anity Sokołowskiej w scenariuszu i cierpliwie poczekamy na jej powrót do pracy. A Bartek Opania wciąż będzie obecny w serialu, choć przez pewien czas z nieco mniejszą intensywnością. Tak to już w serialach bywa, że jedne wątki są wyciszane, a inne wychodzą na pierwszy plan. Zmienia się to cyklicznie, często w wyniku sytuacji życiowych aktorów - wyjaśniła.

Ponadto, Agnieszka Krakowiak-Kondracka zdradziła "Światowi seriali", że tuż po wakacjach Lena pozna prawdę o zdradzie Witka. - Dla Leny będzie to cios prosto w serce. Dlatego złoży w sądzie pozew o rozwód. A Witek postanowi za wszelką cenę nie dopuścić do rozpadu swojego małżeństwa. Będzie walczył o Lenę, i to z narażeniem własnego życia. Widzów czekają dramatyczne, pełne napięcia i emocji chwile. Oczywiście nie zabraknie też wzruszeń. Droga Witka do odzyskania Leny będzie bardzo długa i wyboista - powiedziała scenarzystka. "Na dobre i na złe" nowe odcinki już od września w TVP2! [sc] CZYTAJ TAKŻE: BARTOSZ OPANIA ODEJDZIE Z "NA DOBRE I NA ZŁE"? "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 4.09.2013 ODC. 527. WITEK PRZYZNAJE SIĘ DO ZDRADY![/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×