"Na dobre i na złe" nowe odcinki. Witek zostanie ranny podczas misji!

Po rezygnacji Przemka do udziału w afrykańskiej misji zgłosił się Witek. Wiadomo już, że lekarz zostanie ranny...

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 545 Przemek (Marcin Rogacewicz) dowiaduje się, że zostanie ojcem i w przypływie emocji oświadcza się Oli (Anna Karczmarczyk)! Informuje również Zuzę (Julia Kamińska), że to koniec ich związku i że jednak nie pojedzie na misję. Wściekła lekarka grozi mu, że musi zwrócić pieniądze za swoje szkolenie, bilet lotniczy i sprzęt. Dodaje jednak, że nie będzie musiał za nic płacić, jeśli w ciągu kilku godzin znajdzie dla siebie zastępstwo. Witek (Bartosz Opania), który wciąż nie umie poradzić sobie z utratą rodziny, postanowi wyjechać na misję zamiast kolegi - donosi "Świat Seriali".

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" - PODSUMOWANIE ROKU 2013! NAJCIEKAWSZE WĄTKI "NA DOBRE I NA ZŁE" 2013! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. PRZEMEK I OLA NIE WEZMĄ ŚLUBU! PRZEMEK WYBIERZE ZUZĘ!

Nie wiadomo na razie, czy ostatecznie dojdzie do rozwodu Leny (Anita Sokołowska) i Latoszka. Jak zdradziła aktorka, jej postać może zmienić zdanie, gdy Witek zostanie ranny w Afryce... - Na moim fanpage'u na Facebooku dziewczyny mocno przeżywają, że Lena rozstała się z Witkiem i że on tak słabo się stara, żeby ją odzyskać. Gdy czytam te wpisy, szkoda mi rozczarować fanki naszego związku. Na razie nie dojdzie do rozwodu, bo Latoszek zostanie ciężko ranny... - zdradza serialowa Lena serwisowi SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×