"Na dobre i na złe". Nowy lekarz, nowe romanse i poważne konflikty! Zobacz zwiastun nowych odcinków!

"Na dobre i na złe" powraca z nowymi odcinkami! Ze zwiastuna nowych odcinków dowiadujemy się, że w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz! Śledzić będziemy też kolejne romanse oraz konflikty pracowników szpitala! Co dokładnie się wydarzy? Sprawdź!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki od środy, 9.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ubiegły sezon "Na dobre i na złe" skończył się przedwcześnie - wszystko przez przerwę spowodowaną pandemią koronawirusa. Na szczęście aktorzy wrócili na plan i już od 9 września będziemy mogli oglądać nowe odcinki!

Kasia jednak zajdzie w ciążę! Nieobecny w kraju Falkowicz nie dowie się o tym?Zobacz więcej

Ze zwiastuna nowego sezonu dowiadujemy się, że w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz, zastępstwo Falkowicza (Michał Żebrowski). Będzie to Alina Fisher (w tej roli Katarzyna Skrzynecka), siostra Smudy (Ilona Ostrowska), która zajmie się przypadkiem chorego nastolatka. Będzie się działo także w prywatnym życiu lekarzy z Leśnej Góry! Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) nadal będzie kontynuować romans z Maksem (Tomasz Ciachorowski), co zaniepokoi Szczepana (Kamil Kula), który słyszał złe opinie o lekarzu.

Choć Woźnicka zabroni mu się wtrącać, to ten porozmawia z Begerem, co prawie skończy się bójką! Z kolei Michał (Mateusz Janicki) będzie tęsknił za Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska), a Tadek (Marcin Urbanke) wyzna miłość Kazi (Zuzanna Lit)! Co jeszcze nas czeka? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Na dobre i na złe"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BARTEK KASPRZYKOWSKI (gość)

    TAMARA ACIUCH

    01.09.2020 21:23
  • PIOTR POLK (gość)

    MIKOLAJ ROZNERSKI

    01.09.2020 21:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×