"Na dobre i na złe" odc. 534, TVP2, 23.10.2013. Agata zostaje w klinice Starzyńskiego

Sprawdź, co wydarzy się w 534. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 23 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 534 Agata (Emilia Komarnicka) po opuszczeniu Leśnej Góry pracuje w klinice profesora Starzyńskiego (Paweł Królikowski), który docenia umiejętności młodej lekarki i powierza jej pacjenta Olafa (Rafał Dajbor). Agata odkrywa, że meżczyzna korzysta z pomocy bioenergoterapeuty Bernarda Kowena (Karol Pocheć). Lekarka uważa go za oszusta, który wykorzystuje ludzi, by zarobić na ich nieszczęściu. Woźnicka początkowo nie zauważa, że bardzo spodobała się Bernardowi... [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 23.10.2013 ODC. 534. FALKOWICZ CHCE WALCZYĆ O WIKTORIĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 30.10.2013 ODC. 535. LENA ŻĄDA OD WITKA ROZWODU![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 534 Agata odbiera telefon od Stefana Trettera (Piotr Garlicki), który prosi ją o spotkanie. Zanim jednak lekarka udaje się do Leśnej Góry, rozmawia ze Starzyńskim. Ich wymianę zdań przytacza serwis SuperSeriale.pl.

- Jest taki pomysł, żebyś poważnie pomyślała o pracy tutaj i specjalizacji. Tylko musisz szybko się zastanowić. Nie chcielibyśmy niepotrzebnie w ciebie inwestować - proponuje Starzyński. - My? To znaczy? - Agata nie wierzy w to, co słyszy. - Masz bardzo dobrą opinię - wyznaje. - Myślałam, że silną aurę - żartuje Woźnicka, która właśnie to usłyszała o sobie od terapeuty. - To też. Zdecyduj się szybko.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 537, TVP2, 13.11.2013. HANA JEST BEZPŁODNA![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 534 Agata jedzie do Leśnej Góry, gdzie czeka na nią nie tylko Tretter, ale towarzyszą mu jej koledzy i koleżanki ze stażu. Dyrektor ma dla Woźnickiej radosną nowinę. - Pani Agato, pani koledzy zdecydowali się zrezygnować z części swoich etatów po to, aby mogła pani u nas pozostać. Właśnie to chciałem pani oficjalnie zaproponować. Co pani na to? - Nie wiem co mam powiedzieć. Bardzo wam dziękuję, ale podjęłam decyzję, że będę robiła staż w hematologii. Zostaję u profesora Starzyńskiego - odpowiada Agata.

"Na dobre i na złe" odc. 534, TVP2, 23.10.2013, godz. 20.40

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×