"Na dobre i na złe" odc. 535, 30.10.2013. Kłótnia Wiki z Falkowiczem! Consalida spędza noc z Adamem?!

Sprawdź, co wydarzy się w 535. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 30 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 535 Falkowicz (Michał Żebrowski) nadal nie rezygnuje z walki o Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska). Andrzej próbuje przekonać Consalidę do małżeństwa wszelkimi możliwymi argumentami. Serwis SuperSeriale.pl przytacza rozmowę Wiki i Andrzeja, która przerodzi się w nieprzyjemną wymianę zdań. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 30.10.2013 ODC. 535. LENA ŻĄDA OD WITKA ROZWODU! "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI![/sc]

- Ty i ja jesteśmy partnerami, a moglibyśmy być kimś znacznie więcej - mówi Falkowicz. - Nie jest twoją partnerką. Nie chcę być, nie kocham cię - odpowiada bez wahania lekarka. - Słuchaj, bądźmy dorośli. Miłość to jest wyniki reakcji chemicznej, konkretnie dopaminy, na organizm. Kończy się najcześciej po czterech latach. - Prawdziwy z ciebie romantyk - zauważa z lekką ironią Wiki. - Proponuje ci znacznie trwalszy układ. Twoje życie osobiste będzie się dopełniało zawodowym. Po prostu nie będzie ci się chciało wychodzić z pracy. A taki związek przetrwa znacznie dłużej niż cztery lata - stwierdza Andrzej. - Brzmi jak oferta handlowa. Wzruszyłam się - kpi dalej Consalida. - Bo to w pewnym sensie jest oferta - przyznaje profesor. - Dziękuję, nie skorzystam - kończy tę rozmowę Wiki.

Tymczasem w "Na dobre i na złe" odc. 535 Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) przywozi do szpitala matkę, która wymaga operacji. Kiedy do Leśnej Góry trafia Anna Krajewska (Agnieszka Mandat), Adam prosi Wiktorią o przeprowadzenie operacji. Zapewnia, że tylko jej ufa, bo jest świetnym chirurgiem.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 537, TVP2, 13.11.2013. HANA JEST BEZPŁODNA! JULIA KAMIŃSKA W "NA DOBRE I NA ZŁE". BĘDZIE GORĄCY ROMANS![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 535 Adam chce podziękować koleżance za przeprowadzenie udanej operacji. Krajewski odwiedza Wiki w hotelu rezydentów i z bukietem czerwonych róż w dłoniach dziękuje za to, co zrobiła na sali operacyjnej. Wiktoria jest zaskoczona jego wizytą, ale zaprasza Adama do swojego pokoju... - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Jak myślicie, Adam zakocha się w Wiktorii? Będzie rywalizował z Falkowiczem o jej względy?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • taktak.. (gość)

    Miłość po ludzku jest najważniejsza, ale miłość Boga i do Boga jest też najważniejsza. Cóż to za cudne uczucie miłość

    29.10.2013 16:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×