"Na dobre i na złe" odc. 536, 6.11.2013, TVP2. Ola wyznaje Hanie, kto jest ojcem jej dziecka!

Sprawdź, co wydarzy się w 536. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 6 listopada o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 536 Ola (Anna Karczmarczyk), która jest już w trzecim miesiącu ciąży, nadal nie powiedziała Przemkowi (Marcin Rogacewicz), że spodziewa się z nim dziecka. Jedną z niewielu osób, które znają tajemnicę stażystki, jest Hana (Kamila Baar). Lekarka namawia dziewczynę, by zrobiła badania prenatalne.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 537, TVP2, 13.11.2013. HANA JEST BEZPŁODNA![/sc] - Uduszę cię, jak nie będziesz o siebie dbała - mówi Goldberg do Oli, informuje serwis SuperSeriale.pl. - Który to jest tydzień? Dwunasty? To czas na twoje najważniejsze USG - dodaje ginekolog. - A jeśli coś wyjdzie nie tak? - pyta z przerażeniem Ola. - Samo USG jeszcze nie o niczym nie decyduje. Warto zrobić testy, które wykluczą wady genetyczne u płodu i zebrać jak największą liczbę informacji. Będziesz się badała, bo ja tego dopilnuję - wyjaśnia jej Hana.

W "Na dobre i na złe" odc. 536 po badaniach, które wykazują, że dziecko Oli nie cierpi na żadne choroby, Goldberg stara się namówić stażystkę, by uzyskała od ojca dziecka informacje na temat chorób w jego rodzinie - ujawnia serwis SuperSeriale.pl.

- Ja nic o nim nie wiem - mówi zapłakana Ola. - Słuchaj, musisz się tego wszystkiego dowiedzieć, bo to jest bardzo ważne dla twojego dziecka - wyjaśnia jej Hana. - On wyjeżdża. Nawet nie wie o ciąży... - Może powinnaś zgłosić się do jego rodziny? Przecież on musi widzieć o dziecku. - Zniszczę wszystko, on mnie znienawidzi. Pani doktor, pani wie więcej ode mnie. Pani zna odpowiedź na te wszystkie pytania. Ojcem mojego dziecka jest pani brat... - odpowiada Ola.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 537, 13.11.2013, TVP2. KLAUDIA UWODZI RAFAŁA KONICĘ! BĘDZIE ROMANS?! JULIA KAMIŃSKA W "NA DOBRE I NA ZŁE". BĘDZIE GORĄCY ROMANS![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 536 Hana, choć jest zszkowana, zachowuje spokój i obiecuje Oli pomóc. Deklaruje, że zajmie się nią do końca ciąży, a po porodzie zaopiekuje się nią oraz maleństwem.

"Na dobre i na złe" odc. 536, 6.11.2013, TVP2, godz. 20.40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×