"Na dobre i na złe" odc. 537, 13.11.2013, TVP2. Klaudia uwodzi Rafała Konicę! Będzie romans?!

Sprawdź, co wydarzy się w 537. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 13 listopada o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 537 Klaudia (Julia Wyszyńska) rozpoczyna staż na oddziale ratunkowym, gdzie jej szefem jest Rafał Konica (Robert Koszucki). Jak przypomina serwis SuperSeriale.pl Klaudia interesowała się już koło Borysem Jakubkiem (Marcin Zacharzewski), Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski), a od samego początku stażu w Leśnej Góry była pod ogromnym wrażeniem talentu Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Teraz Klaudia postanawia zbliżyć się do swojego nowego szefa!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" TVP2 13.11.2013 ODC. 537. ANDRZEJ FALKOWICZ I ADAM KRAJEWSKI SĄ BRAĆMI! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 537, TVP2, 13.11.2013. HANA JEST BEZPŁODNA![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 537 dochodzi do pierwszej sprzeczki Klaudii i Rafała. Szef krytykuje zbyt widoczną biżuterię nowej podopiecznej, jednak dziewczyna nie przejmuje się krytyką i nawet nie próbuje ukryć, że ma ochotę na romans z żonatym Konicą - zdradza serwis SuperSeriale.pl. Nie wiadomo jeszcze, czy ambitnej stażystce uda się nawiązać romans z Konicą, jednak mężczyzna, który został porzucony przez Martę (Katarzyna Bujakiewicz), może ulec urokowi pięknej Klaudii.

Jak myślicie, będzie kolejny romans w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odc. 537, 13.11.2013, TVP2, godz. 20.45

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×