"Na dobre i na złe" odc. 539, 27.11.2013, TVP2. Wiki oblana kwasem siarkowym!

Sprawdź, co wydarzy się w 539. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 27 listopada o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 539, który zostanie wyemitowany 27 listopada, dojdzie do tragedii! Przed szpitalem w Leśnej Górze zamaskowany bandyta zaatakuje Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) i obleje ją kwasem siarkowym!

Jak ujawnia "Świat Seriali", w "Na dobre i na złe" odc. 539 życiu Wiki nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo, a swoją pomoc i opiekę natychmiast zadeklarują jej Agata (Emilia Komarnicka), Rafał (Robert Koszucki) oraz Adam (Grzegorz Daukszewicz).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 539, 3.12.2013, TVP2. WIKI WSPIERA ADAMA. BĘDĄ RAZEM?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 539, 27.11.2013, TVP2. ADAM DOWIADUJE SIĘ, ŻE JEST BRATEM FALKOWICZA![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 539 wśród osób podejrzanych o dokonanie ataku na Wiki znajdzie się przede wszystkim Kinga Walczyk (Marta Dąbrowska), patomorfolog z Leśnej Góry, która oskarża Consalidę o to, że odbiła jej narzeczonego, czyli profesora Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Na niekorzyść Kingi przemawiać będzie fakt, że nie będzie potrafiła wytłumaczyć policji, w jaki sposób z jej stanowiska pracy zginął kwas siarkowy - informuje "Świat Seriali".

Drugim podejrzanym będzie Tadeusz (Bogusław Suszka), który oskarży Wiki o błąd w sztuce, przez który nie uda się uratować nogi jego córce Nataszy (Katarzyna Sawczuk).

Kto, Waszym zdaniem, jest sprawcą ataku na Wiki?

"Na dobre i na złe" odc. 539, TVP2, 27.11.2013, godz. 20.45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×