"Na dobre i na złe" odc. 544, 29.01.2014, TVP2. Ola odda dziecko swojej mamie?!

Sprawdź, co wydarzy się w 544. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 29 stycznia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 544, 29.01.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 544 w odwiedziny do ciężarnej Oli (Anna Karczmarczyk) przyjeżdza jej matka (Dorota Ignatiew). Kobieta chce zapewnić córkę, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny. Matka przywozi Oli ubrania ciążowe i akt notarialny, zgodnie z którym ojciec przepisuje na córkę rodzinną firmę - informuje serwis SuperSeriale.pl. Ponadto, kobieta składa Oli niecodzienną propozycję. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 544, 29.01.2014, TVP2. ŚLUB FALKOWICZA I KINGI! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 545, 5.02.2014, TVP2. OLA ODRZUCI OŚWIADCZYNY PRZEMKA! URODZI CÓRKĘ![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 544 okazuje się, że przyszła babcia chciałaby przejąć opiekę nad wnuczką, by Ola spokojnie mogła kontynuować staż w szpitalu.

- Możesz urodzić dzidziusia i oddać go nam, dopóki się jakoś nie ustawisz - proponuje mama Oli. - Chcesz, żebym oddała wam dziecko? Te propozycje są... - Ola nie wierzy własnym uszom. Wie, że ostatnią rzeczą, jaką by zrobiła, byłoby oddanie córeczki. - Dziecko, sama nie dasz rady z niemowlęciem - stwierdza zaniepokojona mama stażystki. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Podjęła już decyzję, że wychowa dziecko sama!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. PRZEMEK I OLA NIE WEZMĄ ŚLUBU! PRZEMEK WYBIERZE ZUZĘ! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. WITEK ZOSTANIE RANNY PODCZAS MISJI! [/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×