"Na dobre i na złe" odc. 545, 5.02.2014, TVP2. Ola odrzuci oświadczyny Przemka! Urodzi córkę!

Sprawdź, co wydarzy się w 545. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 5 lutego o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 545, 5.02.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 545 Przemek (Marcin Rogacewicz) nadal nie wie, że Ola (Anna Karczmarczyk) jest z nim w ciąży. Pomimo usilnych próśb Hany (Kamila Baar) stażystka nie zamierza informować chłopaka o tym, że spodziewa się dziecka. Jednak ciąża Oli powoli przestaje być tajemnicą. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) sama domyśla się, że stażystka jest w stanie błogosławionym, nie ma jednak pojęcia, z kim. Podczas operacji prowadzonej wspólnie z Przemkiem, lekarka dzieli się z nim plotką. Zapała orientuje się, że to on jest ojcem dziecka! - informuje "Świat Seriali". [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 545, 29.01.2014, TVP2. PRZEMEK DOWIE SIE O CIĄŻY OLI I OŚWIADCZY SIĘ JEJ! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. PRZEMEK I OLA NIE WEZMĄ ŚLUBU! PRZEMEK WYBIERZE ZUZĘ![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 545 w przypływie emocji Przemek oświadcza się Oli, jednak ta odrzuca jego propozycję! Zapewnia jednak, że nie zmaierza pozbawiać go prawa opieki nad dzieckiem. Oboje wiedzą, że najważniejsze jest dobro dziecka, które może przyjść na świat z poważnymi wadami, spowodowanymi cukrzycą ciążową Oli!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 546, 12.02.2014, TVP2. WIKI PRZEŚPI SIĘ Z FALKOWICZEM?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 546, 12.02.2014. LESBIJSKI POCAŁUNEK I PRÓBA SAMOBÓJCZA! [/sc] W "Na dobre i na złe" odc. 545 Ola i Przemek spotykają się z Haną, która wykonuje badanie USG, by poznać płeć dziecka. Zapała marzy o synku, jednak Goldberg nie ma wątpliwości - Ola urodzi córeczkę! - To będzie córeczka tatusia! - odpowiada radośnie Przemek, który nie traci nadziei, że dziecko będzie zdrowe - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×