"Na dobre i na złe" odc. 546, 12.02.2014. Lesbijski pocałunek i próba samobójcza!

Sprawdź, co wydarzy się w 546. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 12 lutego o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 546, 12.02.2014, godz. 20.40, TVP2

W "Na dobre i na złe" odc. 546 do Leśnej Góry trafia Lucyna (Kamila Kuboth). Dziewczyna jest posiniaczona, co Agata (Emilia Komarnicka) interpretuje jako efekt próby gwałtu, ponieważ wcześniej lekarka widziała, jak zapłakana dziewczyna wybiega z samochodu swojego chłopaka - zdradza "Świat Seriali".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 547, 19.02.2014, TVP2. TRETTER BĘDZIE MIAŁ WYLEW! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. PRZEMEK I OLA NIE WEZMĄ ŚLUBU! PRZEMEK WYBIERZE ZUZĘ![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 546 Agata stara się zbliżyć do pacjentki. Dziewczyna nie chce nikogo oskarżać. Nieoczekiwanie zdradza jednak, że nadal jest dziewicą. Gdy lekarka poznaje pacjentkę bliżej, okazuje się, że jest ona artystką, która tworzy witraże. Badania ujawniają, że Lucyna nie tylko cierpi na białaczkę, ale także przy pracy nad witrażem zatruła się ołowiem.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. WITEK ZOSTANIE RANNY PODCZAS MISJI! "NA DOBRE I NA ZŁE" NOWE ODCINKI. KINGA POWIE ADAMOWI, ŻE ANDRZEJ JEST JEGO BRATEM![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 546 w czasie pobytu w szpitalu Lucyna pojmuje, że tak naprawdę pociągają ją kobiety, a szczególnie doktor Agata. Jak informuje "Świat Seriali", pacjentka postanawia ją pocałować, a gdy lekarka odrzuca jej zaloty, Lucyna decyduje się na próbę samobójczą!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×