"Na dobre i na złe" odc. 549, 5.03.2014, TVP2. Wiki tęskni za Falkowiczem, pociesza ją mama

Sprawdź, co wydarzy się w 549. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 5 marca o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 549, 5.03.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 549 do szpitala w Leśnej Górze na wizytę kontrolną przyjeżdża Wanda (Barbara Lauks), matka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), która pozostaje pod opieką Falkowicza (Michał Żebrowski). Podczas wizyty u profesora kobieta czuje się niezręcznie widząc, że lekarz wybrał Kingę, a nie jej córkę. Sugeruje nawet, że być może zdecyduje się na zmianę lekarza. Andrzej prosi jednak, by tego nie robiła. - Proszę tego nie robić. Jestem jedyną osobą, która może pani pomóc. A co do pani córki, ona zawsze pozostanie dla mnie kimś ważnym... bardzo ważnym. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 549, 5.03.2014, TVP2. MAREK POBIJE ADORATORA ŻONY! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 549, 5.03.2014, TVP2. WIKI I ADAM UPRAWIAJĄ SEKS! [/sc] W "Na dobre i na złe" odc. 549 Wanda martwi się o Wiktorię, która przeżyła kolejny zawód miłosny. Kobieta wierzy, że to właśnie Falkowicz jest drugą połówką jej córki. Rozmowę lekarki z matką przytacza serwis SuperSeriale.pl.

- Kochanie, ty zostałaś kompletnie na lodzie - zauważa Wanda - Chyba straciłam apetyt, przepraszam... - Po prostu się o ciebie martwię... - To się nie martw. Życie nie polega tylko na łapaniu facetów. Ja mam pracę i przyjaciół. - Życie, to nie wyłącznie praca. Przyjaciele zakładają rodziny... Będziesz tak wybierać, przebierać to zastaniesz sama jak palec...

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 552, 26.03.2014, TVP2. ADAM MA DZIECKO Z BYŁĄ KOCHANKĄ?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP2. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 549 po niezbyt przyjemnej wymianie zdań Wiktoria wychodzi, by ochłonąć, a w tym czasie Wanda dzwoni to Falkowicza i prosi go o spotkanie. Jak myślicie, jaki plan ma matka Wiktorii?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×