"Na dobre i na złe" odc. 550, 12.03.2014, TVP2. Nina Rudnicka jest w ciąży?!

Sprawdź, co wydarzy się w 550. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 12 marca o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 550, 12.03.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 550 podczas długiej i wyczerpującej operacji Nina (Agnieszka Judycka) zaczyna źle się czuć i mdleje. Falkowicz (Michał Żebrowski), który towarzyszy jej przy stole operacyjnym, proponuje, że odwiezie ją do domu. - Zostawiłaś mnie z szyciem, ale zawsze miło jest trzymać w rękach piękną, choć cudzą kobietę. Teraz zwrócę cię mężczyźnie twojego życia. Zemdlałaś przy mnie, dopilnuję, żebyś bezpiecznie dotarła do domu - deklaruje Andrzej i odwozi ukochaną Sambora (Radosław Krzyżowski) do domu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 552, 26.03.2014, TVP2. ADAM MA DZIECKO Z BYŁĄ KOCHANKĄ?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 553, 2.04.2014, TVP2. HANA I PIOTR ZAADOPTUJĄ DZIECKO PAULI?![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 550 po przywiezieniu koleżanki Falkowicz wdaje się w rozmowę z Michałem, podczas której sugeruje, że Rudnicka spodziewa się dziecka.

- Po prostu zawsze robię, co do mnie należy. Może spodziewacie się drugiego dziecka? Chętnie zostanę z wami i opiję tę wspaniałą wiadomość, ale muszę wracać do szpitala - stwierdza profesor.

W "Na dobre i na złe" odc. 550 cała sytuacja doprowadza do tego, że Nina podejmuje z ukochanym temat dzieci. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP2. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII! "NA DOBRE I NA ZŁE" - CZY WIKTORIA CONSALIDA W KOŃCU ZNAJDZIE MIŁOŚĆ?[/sc]

- Chciałbyś mieć drugie dziecko? - Czemu nie, poza tym myślę, że Krzysiowi przydałoby się rodzeństwo. Nina, może to jest dobry moment. - Dobry moment? Michał, przecież ja ledwo godzę obowiązki, które mam teraz - szpital, dom, szkołę Krzysia, jego dodatkowe zajęcia, zakupy, dyżury... - To znaczy, że w ogóle nie chcesz mieć dzieci? - To znaczy to, co powiedziałam. Michał, jestem przemęczona, muszę w końcu odpocząć i może też pomyśleć o sobie. Rozumiesz?

Jak myślicie, Nina jest w ciąży? Czy Sambor i Rudnicka zdecydują się na kolejne dziecko?

FILM https//youtu.be/RGI2EK4yOzE

Komentarze

Skomentuj
  • gtht (gość)

    Zaaaapraszam na nowo powstały porrtal z filmami online w jakości HD: tnij.com/UbCjE

    13.03.2014 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×