"Na dobre i na złe" odc. 552, 26.03.2014, TVP2. Adam ma dziecko z byłą kochanką?!

Sprawdź, co wydarzy się w 552. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 26 marca o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 552, 26.03.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 552 po raz kolejny powraca przeszłość Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Przystojny chirurg nieraz uwodził piękne kobiety. Jak przypomina serwis SuperSeriale.pl, lekarz umawiał się z Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk), sypiał z Dorotą Rogalską (Aneta Todorczuk-Perchuć), a kiedy rozpoczął pracę w szpitalu w Leśnej Górze, od razu próbował uwieść Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 553, 26.03.2014, TVP. HANA I PIOTR ADOPTUJĄ DZIECKO PAULI?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP2. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 552 do szpitala w Leśnej Górze przyjeżdża kobieta, z którą Adam miał przed laty płomienny romans. Dawna znajoma odwiedza placówkę w towarzystwie małego chłopca, który, jak przekonuje, jest dzieckiem Krajewskiego! Świadkiem spotkania dawnych kochanków jest Wiki, która widzi Adama w zupełnie nowej roli - jako czułego tatusia trzymającego na rękach syna.

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, w kwietniowych odcinkach "Na dobre i na złe" Adam zdecyduje się przeprowadzić test DNA, by potwierdzić, że faktycznie jest ojcem małego chłopca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×