"Na dobre i na złe" odc. 552, 26.03.2014, TVP2. Wiktoria rzuci Adama!

Sprawdź, co wydarzy się w 552. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 26 marca o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 552, 26.03.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 552 po raz kolejny powraca przeszłość Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Przystojny chirurg nieraz uwodził piękne kobiety. Jak przypomina serwis SuperSeriale.pl, lekarz umawiał się z Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk), sypiał z Dorotą Rogalską (Aneta Todorczuk-Perchuć), a kiedy rozpoczął pracę w szpitalu w Leśnej Górze, od razu próbował uwieść Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 553, 26.03.2014, TVP. HANA I PIOTR ADOPTUJĄ DZIECKO PAULI?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP2. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 552 do szpitala w Leśnej Górze przyjeżdża kobieta, z którą Adam miał przed laty płomienny romans. Dawna znajoma odwiedza placówkę w towarzystwie małego chłopca, który, jak przekonuje, jest dzieckiem Krajewskiego!

W "Na dobre i na złe" odc. 552 dziewczyna spotyka Wiktorię, o której sądzi, że jest kochanką Przemka. Ich rozmowę przytacza serwis SuperSeriale.pl.

- Mamy ze sobą wiele wspólnego… - zaczyna nieśmiało była dziewczyna Adama. - Nie sądzę. - Nie pogrywaj ze mną! Widziałam was! - Ja również. Bardzo romantyczna scena... Muszę przyznać, że masz niezły cios... - odpowiada Wiki. Ma na myśli scenę przed szpitalem, gdzie kochanka uderza Krajewskiego prosto w twarz. - Nic nie rozumiesz! - I nie chcę zrozumieć! - On jest ojcem mojego dziecka!

W "Na dobre i na złe" odc. 552 wzburzona Consalida postanawia rozstać się z Adamem - Mówiłem ci, że ta dziewczyna jest... - Krajewski próbuje się tłumaczyć. - Gówno mnie obchodzi ta dziewczyna, ta i wszystkie inne. Wyjdź, bo nie mogę na Ciebie patrzeć! Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, w kwietniowych odcinkach "Na dobre i na złe" Adam zdecyduje się przeprowadzić test DNA, by potwierdzić, czy faktycznie jest ojcem małego chłopca. Jak myślicie, Wiki da mu jeszcze jedną szansę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×