"Na dobre i na złe" odc. 555, 16.04.2014, TVP2. Agata i Adam będą mieli romans?!

Sprawdź, co wydarzy się w 555. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę16 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 555, 16.04.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 555 Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nadal cierpi po odrzuceniu przez Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska). Przystojny lekarz nie może pogodzić się z faktem, że doktor Consalida zdecydowała się związać z Tomaszem Rzepeckim (Ireneusz Czop). W ramach poprawy humoru postanawia spędzić miły wieczór w towarzystwie Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka). [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 555, 16.04.2014, TVP2. HANA I PIOTR SIĘ ROZSTANĄ?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP2. PAULA ODBIERZE HANIE MARTYNKĘ![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 555 Adam zaprasza Agatę na przejażdżkę swoim drogim, sportowym samochodem, nie ma jednak wobec niej żadnych planów, jednak oboje czują się bardzo swodobnie w swoim towarzystwie. - To na to podrywasz te wszystkie panny? - pyta zaczepnie Agata. - Nie wszystkie. Tylko te na jedną noc... - przyznaje z rozbrajającą szczerością Adam. - Kobiety są jednak głupie. - Dlaczego? Najpierw flirt, potem kolacja, potem seks... Co jest w tym głupiego? Nie każdy związek musi kończyć się związkiem, wiesz? - Będę sobie to powtarzać jak mantrę! - śmieje się Agata.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 556, 23.04.2014, TVP2. ZNAMY IMIĘ CÓRKI OLI I PRZEMKA! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 555 miły nastrój pryska, gdy z głośnika zaczyna wydobywać się romantyczna piosenka. Agata momentalnie traci dobry humor.

- Nieee, proszę Cię, proszę Cię, to jest o miłości... Nieee... - smutno mówi Komarnicka, a Adam od razu domyśla się, że koleżanka musi być nieszczęśliwie zakochana.

- Rzuć go... Słyszysz samą siebie? Kobiety są głupie, faceci są be, małżeństwa są be. Słuchaj, nie wiem, co się dzieje, ale rzuć faceta, zanim całkowicie zgorzkniejesz... Zcziluj... Wyluzuj... - radzi Agacie, a ona stara się zastosować do rad przyjaciela.

Jak myślicie, Agata i Adam będą mieli romans?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×