"Na dobre i na złe" odc. 555, 16.04.2014, TVP2. Hana i Piotr się rozstaną?!

Sprawdź, co wydarzy się w 555. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę16 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 555 kwestia opieki nad małą Martynką, córką Pauli (Maja Bohosiewicz) nadal nie jest uregulowana. Biologiczna matka żąda od Hany (Kamilla Baar) 100 tys. zł za to, że zrzeknie się praw rodzicielskich na jej rzecz i zgodzi się na adopcję ze wskazaniem. Zdesperowana lekarka zrobi wszystko, by zatrzymać dziewczynkę. Całej sytuacji z niepokojem przygląda się Piotr (Marek Bukowski).

W "Na dobre i na złe" odc. 555 Hana kupi wózek, w którym ma nadzieję wozić dziewczynkę. Między małżonkami dochodzi do spięcia. Ich rozmowę przytacza "Świat Seriali".

- Kupiłaś wózek? Mieliśmy zaczekać... - Spacery są zalecane od pierwszych dni życia. Na co miałam czekać? To tylko wózek, Piotr. To nic nie znaczy.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII! "NA DOBRE I NA ZŁE" - CZY WIKTORIA CONSALIDA W KOŃCU ZNAJDZIE MIŁOŚĆ?

Gawryło przypomni żonie, że jeszcze nie podjęli przecież decyzji w sprawie adopcji Martynki.

- Mam czekać, aż podejmiesz decyzję? Jeśli to dziecko nie zostanie z nami, będzie samo. Będzie czekać w domu dziecka, aż odbiorą jego matce wszelkie prawa rodzicielskie. Wiesz, ile to trwa? Zanim trafi do adopcji, miną długie miesiące, może lata. Jak chcesz z tym żyć? - Wolisz kupić ją sobie od razu? I udawać, że nic się nie stało?!

W "Na dobre i na złe" odc. 555 sytuacja między małżonkami jeszcze się pogarsza. W końcu dochodzi do ostrej wymiany zdań, podczas której Piotr sugeruje, że mają czas na dzieci. Hana wybucha:

- Nie mam jajowodu, co dwa miesiące patrzę na test i nie widzę drugiej kreski! Czuję się jak w żałobie! Kocham cię, ale jeśli mnie tak bardzo nie rozumiesz, lepiej będzie, jak się rozstaniemy!

Jak myślicie, Hana i Piotr się rozstaną?!

Komentarze

Skomentuj
  • miłośnik seriali (gość)

    nie mogą się rozstać. super para kibicuję im

    27.03.2014 16:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×