"Na dobre i na złe" odc. 556, 23.04.2014, TVP2. Wiki składa wymówienie!

Sprawdź, co wydarzy się w 556. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 23 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 556, 23.04.2014, TVP2, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 556 Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) podejmuje ostateczną decyzję, że odchodzi ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarka ma dość przyglądania się kolejnym romansom Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), a ponadto w Gorzowie Wielkopolskim, dokąd zamierza wyjechać, będzie mogła objąć posadę ordynatora chirurgii.

W "Na dobre i na złe" odc. 556 Consalida mówi o swojej decyzji dyrektorowi Tretterowi (Piotr Garlicki). [sc] CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 556, 23.04.2014, TVP2. ZNAMY IMIĘ CÓRKI OLI I PRZEMKA! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 20.04.2014. PAULA ODBIERZE HANIE MARTYNKĘ![/sc]

- Chcesz nas opuścić? - Tretter nie może pogodzić się z myślą, że Wiki opuści jego szpital. - Tak, podjęłam już decyzję. - I nie zamierzasz jej zmienić? - Nie, Stefan, nie sądzę... Właściwie niewiele mnie tu już trzyma. Mam wrażenie, że stoję w miejscu, a ja... - A ty co? Chcesz się piąć na szczyt? - Może, może... - Uratowałaś wczoraj ludzkie życie, to gdzie jest ten twój Mont Everest? - Dyrektorze, przepraszam, że zapytam wprost, ale czy jest jakaś kontrpropozycja? - czyżby Wiki miała nadzieję, że Tretter zaproponuje jej coś, co przekona ją do pozostania w Leśnej Górze?

Jak myślicie, czy Wiki przeprowadzi się do Gorzowa?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×