"Na dobre i na złe" odc. 557, 30.04.2014. Paula odbierze Hanie Martynkę!

Sprawdź, co wydarzy się w 557. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 30 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 557 Hana (Kamilla Baar) nadal ma nadzieję, że uda jej się adoptować Martynkę, córkę Pauli (Maja Bohosiewicz), Zdeterminowana lekarka jest skłonna zapłacić biologicznej matce dziewczynki żądane 100 tys. zł, byle tylko kobieta zrzekła się swoich praw do córki i pozwoliła Hanie adoptować dziecko. Między kobietami dochodzi do konfrontacji.

W "Na dobre i na złe" odc. 557 Hana spotyka się z Paulą i stawia jej konkretne żądanie: - Jak tylko dostaniesz pieniądze i podpiszesz dokumenty adopcyjne, nie chcę cię więcej widzieć ani znać! - przytacza słowa lekarki "Świat Seriali". Okazuje się jednak, że wyrachowana kobieta nie zamierza tak łatwo oddać dziecka Hanie. Młoda kobieta planuje wysuwać w stosunku do lekarki kolejne żądania finansowe.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 555, 16.04.2014, TVP2. HANA I PIOTR SIĘ ROZSTANĄ?! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 557, 30.04.2014, TVP. MATEUSZ DAMIĘCKI ZAGRA NOWEGO ORDYNATORA GINEKOLOGII!

W "Na dobre i na złe" odc. 557 Goldberg jest na skraju załamania. Zdesperowana kobieta, która marzy tylko o tym, by zostać mamą małej Martynki, planuje przekazać Pauli 100 tys. zł, a następnie uciec z Polski. Zachowanie żony nie podoba się Piotrowi (Marek Bukowski), który dobitnie mówi Hanie, że nie ma zamiaru niszczyć swojego życia. Stosunki między małżonkami stają się coraz bardziej napięte...

W "Na dobre i na złe" odc. 557 Paula oświadcza lekarce, że straciła cierpliwość, bo wciąż nie dostała obiecanych pieniędzy, po czym odbiera Martynkę Hanie i znika bez śladu - informuje "Świat Seriali".

Jak myślicie, czy w końcu Hanie uda się zaadoptować Martynkę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×