"Na dobre i na złe" odc. 557, 30.04.2014, TVP2. Mateusz Damięcki zagra nowego ordynatora ginekologii!

Sprawdź, co wydarzy się w 557. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 30 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 557 w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz - ginekolog Krzysztof Radwan, w którego wcieli się Mateusz Damięcki! Przystojny aktor zagra nowego ordynatora ginekologii po tym, jak Dariusz Wójcik (Dariusz Jakubowski) zostanie zdegradowany. W wypowiedzi dla "Świata Seriali" aktor zdradził kilka szczegółów dotyczących losów jego postaci.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR ADAMCZYK I MATEUSZ DAMIĘCKI W NOWYM SERIALU TVN MATEUSZ DAMIĘCKI WRĘCZYŁ PACJENTCE DSK CZEK NA 10 TYS. ZŁ

- Mój bohater Krzysztof Radwan jako ordynator ginekologii zostanie automatycznie nowym szefem Hany Goldberg, w którą wciela się Kamilla Baar. Mogę tylko zdradzić, że nie będzie to łatwa relacja szef - podwładna - zapewnił fanów "Na dobre i na złe" Mateusz Damięcki.

Po raz pierwszy Mateusz Damięcki pojawi się w 557. odcinku "Na dobre i na złe" i od razu zacznie krytykować działania Hany Goldberg w pracy. "Świat Seriali" sugeruje jednak, że początkowa niechęć przerodzi się w coś więcej niż koleżeńską sympatię. Okaże się, że pozorna szorstkość i grubiańskość Radwana kryją w sobie pewną tajemnicę... CZYTAJ TAKŻE: GWIAZDY NA GALI TELEKAMERY 2014! [DUŻO ZDJĘĆ] TELEKAMERY 2014 ROZDANE! PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×