"Na dobre i na złe" odc. 560, 21.05.2014. Wiki zostaje w Leśnej Górze ordynatorem chirurgii!

Sprawdź, co wydarzy się w 560. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 21 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "Na dobre i na złe" odc. 560 wydaje się, że nic nie jest w stanie przekonać Wiki (Katarzyna Dąbrowska), by pozostała w Leśnej Górze. Lekarka podjęła już decyzję o przeprowadzce do Gorzowa Wielkopolskiego, a na ręce dyrektora Trettera (Piotr Garlicki) złożyła wymówienie.

W "Na dobre i na złe" odc. 560 zdarzy się jednak coś, co sprawi, że Consalida zdecyduje się pozostać w Leśnej Górze! Dyrektor Tretter nie może pogodzić się z utratą jednej z najlepszych lekarek, dlatego jest zdeterminowany, by zatrzymać ją w szpitalu ze wszelką cenę. W końcu składa jej propozycję nie do odrzucenia.

W "Na dobre i na złe" odc. 560 Tretter zdaje sobie sprawę z tego, że ambitną lekarkę zatrzyma w Leśnej Górze tylko awansem. Dlatego proponuje jej fotel ordynatora, na co Wiki od razu się godzi - zdradza serwis SuperSeriale.pl. Takie stanowisko to dla niej wielki komplement i zachęta do dalszej pracy. Consalida nie wyjedzie z Leśnej Góry!

Jak myślicie, co w tej sytuacji stanie się z Michałem Samborem, dotychczasowym ordynatorem chirurgii?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×