"Na dobre i na złe" odc. 563, 11.06.2014. Wiki całuje się z Adamem! Tomasz oświadcza się Wiki!

Sprawdź, co wydarzy się w 563. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę 11 czerwca o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odc. 563, 11.06.2014, godz. 20.40

W "Na dobre i na złe" odc. 563 życie uczuciowe Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) po raz kolejny bardzo się skomplikuje. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nadal nie może pogodzić się z tym, że Wiki go odtrąciła i związała się z Tomaszem Rzepeckim (Ireneusz Czop). Lekarz nie może patrzeć na ukochaną w ramionach innego, dlatego postanawia podjąć jeszcze jedną próbę odzyskania jej uczuć.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NA DOBRE I NA ZŁE" ODC. 563, 11.06.2014. DRAMAT WITKA! ŻYCIE LATOSZKA ZAGROŻONE![/sc]

W "Na dobre i na złe" odc. 563 Adam idzie na basen, gdzie "przypadkiem" spotyka Wiki. Zdesperowany, by odzyskać jej względy, decyduje się na śmiały krok - zaczyna namiętnie całować nową panią ordynator chirurgii! Zaskoczona Consalida w pierwszym odruchu broni się przed natarczywym mężczyzną, jednak w końcu ulega i odwzajemnia jego pocałunki! Czy to oznacza, że nadal ma nadzieję wrócić do Adama?

Wygląda na to, że kilka namiętnych chwil w basenie nic dla Wiki nie znaczy. W "Na dobre i na złe" odc. 563, kilka godzin po spotkaniu z Adamem, Wiki zaczyna namawiać Tomasza, by ten zechciał jej się oświadczyć! Rzepecki, który autentycznie kocha lekarkę, postanawia jak najszybciej spełnić życzenie ukochanej.

W "Na dobre i na złe" odc. 563 na parkingu przed szpitalem w Leśnej Górze Tomasz klęka przed Wiki, wyjmuje z pudełeczka pierścionek zaręczynowy i wkłada go na palec lekarki! - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

Jak myślicie, czy Wiki przyjmie oświadczyny Tomasza i zostanie jego żoną? Jak na całą sytuację zareaguje Adama? Tego wszystkiego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×