"Na dobre i na złe" odcinek 603. Hana wyjeżdża do Izraela. Piotr ją zatrzyma?

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Hana postanowi na stałe wyjechać do Izraela. Czy ktoś będzie w stanie ją zatrzymać?

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 603. W ŚRODĘ, 10.06.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Hana Goldberg (Kamilla Baar) wraca do Leśnej Góry, aby wykonać badanie USG. Zajmie się nią Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), który wciąż podejrzewa, że to on jest ojcem jej dziecka.

W 603. odcinku "Na dobre i na złe" ciężarna Hana chce wykonać badanie, jednak ani Ola (Anna Karczmarczyk), ani doktor Wójcik (Dariusz Jakubowski) nie mogą akurat jej zbadać. Swoją pomoc oferuje Krzysztof. W czasie badania, Radwan dowiaduje się, że doktor Goldberg chce przeprowadzić się do Izraela.

O planach Hany mówi Piotrowi (Marek Bukowski). To ostatnia szansa, aby pogodził się z żoną. Gawryło jedzie więc na lotnisko, odnajduje Hanę i błaga ją, aby została w Polsce. Czy Hana ulegnie namowom męża? Ich związek przetrwa i wspólnie wychowają dziecko?

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 602. ROMANS AGATY I SZCZEPANA ROZKWITA "NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 602. FALKOWICZ ZAŁOŻY RODZINĘ Z KATARZYNĄ SMUDĄ?

Komentarze

Skomentuj
  • Znani nieznani :D (gość)

    Myślę że dadzą rade i będą RAZEM <3

    03.06.2015 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×