"Na dobre i na złe" odcinek 603. Wypadek Katarzyny Smudy! Umrze?

Przed nami ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami. Nie zabraknie w nim emocji. Katarzyna Smuda będzie miała poważny wypadek!

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 603. W ŚRODĘ, 10.06.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) coraz bardziej zbliża się do Katarzyny Smudy (Ilona Ostrowska). Niestety czekają go gorzkie chwile. Katarzyna będzie miała wypadek samochodowy, do którego przyczyni się Krystyna (Aldona Orman). Czy przeżyje?

W 603. odcinku "Na dobre i na złe" dochodzi do awantury miedzy Katarzyną a pacjentką Krystyną. Kobieta oskarża szpital w Leśnej Górze o błąd w sztuce lekarskiej i zaczyna szarpać się ze Smudą. Prawniczka kończy dyskusję i w nerwach wsiada do samochodu. Niestety, dochodzi do wypadku.

Katarzyna w ciężkim stanie trafia do szpitala. Gdy walczy o życie, Falkowicz jest przy niej. Katarzyna na chwilę odzyskuje przytomność i wyznaje Andrzejowi, że mała Matylda (Amelia Czaja) jest jego córką. Prosi Falkowicza, żeby zajął się dziewczynką po jej śmierci. Jaka będzie jego reakcja? Co będzie z Katarzyną?

CZYTAJ WIĘCEJ: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 602. FALKOWICZ ZAŁOŻY RODZINĘ Z KATARZYNĄ SMUDĄ? "NA DOBRE I NA ZŁE" ODICNEK 603. HANA WYJEŻDŻA DO IZRAELA. PIOTR JĄ ZATRZYMA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×