"Na dobre i na złe" odcinek 621. Lena nowym ordynatorem oddziału!

Lena Starska na dobre wraca do Leśnej Góry. Oprócz ostatecznych rozstrzygnięć w związku z małżeństwem z Witkiem, panią doktor czeka nowe wyzwanie w karierze zawodowej.

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 621. W ŚRODĘ, 20.01.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Po pół roku nieobecności, do szpitala w Leśnej Górze powraca Lena Starska (Anita Sokołowska). Podjęła już decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa z Latoszkiem (Bartosz Opania), a teraz zmierzy się z nowym wyzwaniem zawodowym.

W 621. odcinku "Na dobre i na złe" dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) ogłasza, że Lena została nowym ordynatorem interny. Oznacza to, że jest ona teraz szefową Agaty (Emilia Komarnicka), Zuzy (Julia Kamińska) i pani Marii (Grażyna Zielińska). Wszyscy są w szoku, a nowa pani ordynator próbuje wytłumaczyć nową sytuację Agacie: - Chciałabym, żeby to było jasne - Tretter go nie zdegradował, ja go nie wygryzłam. Witek sam zrezygnował. Po prostu uznaliśmy, że tak będzie lepiej. Woźnicka zaznacza jednak, że nie ma potrzeby, aby Lena się tłumaczyła i dodaje, że zależy jej na zgodnej współpracy.

- Wróciłam bardzo mocno do "Na dobre i na złe", zostałam panią ordynator. Teraz to ja pociągam za sznurki, decyduję, która operacja się odbędzie, a która nie. Długo mnie nie było, ale teraz wróciłam i mam chęć grania. (...) Będzie dużo potyczek słownych z Latoszkiem. Wzięliśmy ze sobą rozwód, ale jak to oczywiście jak zwykle wśród takich połówek, które nie mogą bez siebie żyć, osobowości, które będą się droczyć i kąsać, po to, żeby się do siebie zbliżyć, więc uszczypliwości cynizmu też nie zabraknie - zdradziła Anita Sokołowska w programie "Pytanie na śniadanie".

Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w tym odcinku!

CZYTAJ TAKŻE:

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 620. LENA I WITEK O KROK OD ROZWODU! [ZDJĘCIA]
MAREK BUKOWSKI WRACA DO "NA DOBRE I NA ZŁE"

Komentarze

Skomentuj
  • Lami (gość)

    Pani Marii? Od kiedy to ordynator interny jest szefem bufetowej?

    05.01.2016 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×