"Na dobre i na złe" odcinek 622. Adam wyjeżdża z Leśnej Góry! Wiki go zatrzyma?

Przed Adamem ostatni dzień pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Jest zdecydowany, że chce wyjechać do Bydgoszczy. Czy ktoś będzie w stanie go zatrzymać?

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 622. W ŚRODĘ, 27.01.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Adam (Grzegorz Dauszkewicz) zdecydował się odejść ze szpitala w Leśnej Górze. przed nim ostatni dyżur i pożegnania z przyjaciółmi. W Bydgoszczy gdzie czeka na niego posada szefa chirurgii w prywatnej klinice. Krajewski wierzy, że tam będzie mógł zacząć nowe życie.

W 622. odcinku "Na dobre i na złe" w ostatnim dniu pracy w Leśnej Górze, Adam odkrywa, że to Tomasz (Ireneusz Czop) wrobił go w gwałt. Mąż Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) od początku wiedział, że Adam jest niewinny i nic z tym nie zrobił. Zależało mu na tym, by rywal trafił za kratki i raz na zawsze zniknął z życia Wiktorii. Między lekarzami dochodzi do awantury. Mężczyźni kłócą się nie tylko o Wiki, ale także o agresywnego nastolatka Miłosza (Maciej Cymorek), który trafił na pediatrię. Adam chce skierować pacjenta na konsultację psychiatryczną, ale Rzepecki bagatelizuje problem.

Wreszcie Adam opuszcza Leśną Górę i jedzie na dworzec kolejowy. Już wkrótce ma odjechać pociągiem do Bydgoszczy. Żegna go Aneta (Natalia Rybicka). Jedyną osobą, która może zatrzymać Adama jest jednak Wiktoria, która biegnie za nim na dworzec. Widząc go w objęciach Anety traci jednak zapał. Czy Krajewski zostanie i będzie w końcu szczęśliwy z Wiki?

CZYTAJ TAKŻE:

"NA DOBRE I NA ZŁE". CÓRKA ZOSI I KUBY W CIĄŻY!
"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 624. CÓRKA MARTY I RAFAŁA NIE PRZEŻYJE OPERACJI!

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    nie mogę się doczekać!

    19.01.2016 16:41
  • Karo (gość)

    Nie mogę się już doczekać tego odcinka, w którym Wiki pobiegnie za Adamem na dworzec, żeby go zatrzymać w Leśnej Górze.

    19.01.2016 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×