"Na dobre i na złe" odcinek 622. Sylwia w ciąży! Urodzi dziecko Roberta?

Sylwia odkrywa, że jest w ciąży. Niestety, jej mąż ma kochankę, która także spodziewa się jego dziecka. Co będzie dalej?

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 622. W ŚRODĘ, 27.01.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) w końcu dowie się, że Robert (Bartosz Porczyk) ją zdradza. Niestety, zbiegnie się to z kolejną informacją - doktor Mróz, podobnie jak kochanka jej męża - Beata (Maria Góralczyk), jest w ciąży. Co zrobi w tej sytuacji?

W 622. odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia widzi jak ukochany awanturuje się ze swoją kochanką. Potwierdzają się więc słowa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), który już jakiś czas temu po pijaku ostrzegał Sylwię przed Robertem. Kobieta dowiaduje się też, że spodziewa się dziecka, wobec czego postanawia odejść z Leśnej Góry. Niestety, przed nią kolejne tragedie. Wcielająca się w Sylwię Magdalena Turczeniewicz w programie "Pytanie na śniadanie" ujawniła, co dalej będzie z dr Mróz.

Sylwia dowiaduje się, że jest w ciąży. Co zbiega się w czasie również tym, że odkrywa, że jej mąż ją zdradza. Druga sprawa jest takża, że Sylwia choruje na padaczkę pourazową. O czym nikt nie wie. Postanawia odejść z Leśnej Góry. W momencie gdy przychodzi do dyrektora Trettera złożyć wypowiedzenie sytuacja ją zaskakuje. Do szpitala przyjeżdżają ofiary wypadku. Sylwia jest rzucona na salę operacyjną gdzie ma atak padaczki. Przez nią zostaje poszkodowana pacjentka. Podczas ataku traci dziecko, więc wszystko jej się sypie.

CZYTAJ TAKŻE:

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 622. ADAM WYJEŻDŻA Z LEŚNEJ GÓRY!
"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 624. CÓRKA MARTY I RAFAŁA NIE PRZEŻYJE OPERACJI!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×