"Na dobre i na złe" odcinek 677. Elżbieta Zającówna w Leśnej Górze. Kolejne spięcie Barta i Jakubka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Elżbieta Zającówna pojawi się w Leśnej Górze z córką. Dziewczynką będzie się opiekować Jakubek. Sprawdź, co wydarzy się w 677. odcinku "Na dobre i na złe".

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 677. - TVP2, środa, 13 września 2017, godz. 20:40

W najbliższym odcinku serialu gościnnie wystąpi Elżbieta Zającówna. Popularna aktora zagra Staszkę - pacjentkę, która po kilku przygodach trafi na oddział profesora Barta (Piotr Głowacki).

Córka Staszki – Jaga – po niefortunnym upadku na plecy będzie za to pod opieką doktora Jakubka (Marcin Zacharzewski)… co nie wyjdzie jej na zdrowie. Borys zaniedba swoje obowiązki i dziewczyna spadnie na oddziale z wózka. Kolejny uraz o mało nie zakończy się dla niej paraliżem. Młody lekarz jednak się tym nie przejmie...

Sara wprowadza się do Piotra! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

A Bart wybuchnie w końcu wściekłością.

– Pacjentka nie była operacyjna, a teraz jest! Pan nie widzi swojej winy?!
– Sama się zerwała…
– To się nie powinno było zdarzyć! A gdyby „sama” straciła przytomność? „Sama się osunęła”? Była pod pana opieką, pozwolił jej pan!

Profesor, rozczarowany, zacznie krytykować doktora Jakubka także przed kolejnym zabiegiem.

– Pan nie bierze na siebie odpowiedzialności! To jest u neurochirurga bardzo niebezpieczna postawa... Ja się boję z panem operować! Pan ma jakiś defekt charakterologiczny…

Borys po kłótni z szefem załamie się i ucieknie z sali tuż przed operacją! Czy na tym zakończy się jego kariera i specjalizacja u Barta?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×