"Na dobre i na złe" odcinek 705. Michał Żebrowski i Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie serialu! Zobacz, jak pracują! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ostatnio mieliśmy okazję odwiedzić plan serialu "Na dobre i na złe", gdzie mogliśmy zobaczyć, jak powstaje 705. odcinku medycznego hitu Dwójki. Na planie udało nam się również porozmawiać z Michałem Żebrowskim i Martą Żmudą-Trzebiatowską. Jak im się współpracuje? Czy ich postacie się nie lubią? Zobaczcie, co nam zdradzili.

Multimedia

"Na dobre i na złe" w środy, o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Do obsady serialu "Na dobre i na złe" dołączyli w ostatnich miesiącach nowi aktorzy. Wszystko za sprawą rozbudowania wątku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski), który otworzył w końcu swoją „szkołę mistrzów” dla najzdolniejszych chirurgów z całej Polski. Nauki u profesora rozpoczęła już Marta Żmuda-Trzebiatowska, która wciela się w postać charyzmatycznej doktor Hanny Sikorki. Pracę na chirurgii zaczęli także Konrad Eleryk, który kreuje postać Rafała Malickiego oraz Mateusz Janicki, czyli były ukochany Kasi Smudy - Michał Wilczyński.

Mateusz Janicki jako dr Michał Wilczewski - były ukochany Kasi Smudy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na planie serialu mogliśmy podglądać ich pracę. Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Michał Żebrowski kręcili sceny z 705. odcinka "Na dobre i na złe". Co wydarzy się w tym epizodzie? -Opowiadamy historię matki i córki, które odnajdują się po latach. Matka ulega wypadkowi, córka uszkodziła sobie rękę i ja tutaj walczę o rękę tej dziewczyny - ujawniła w rozmowie z nami Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jako dr Hanna Sikorka. Zostanie na dłużej? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak Michałowi Żebrowskiemu pracuje się z nowymi aktorami, którzy wcielają się w jego serialowych uczniów? -Nasze sceny idą błyskawicznie i wydaje mi się, że nie męczymy się w pracy - powiedział aktor.

Martę Żmudę-Trzebiatowską i Michała Żebrowskiego zapytaliśmy również o konflikt między ich postaciami. Czy profesor Falkowicz nie lubi doktor Sikorki i chce się jej jak najszybciej pozbyć? Co o swojej postaci zdradziła nam Marta Żmuda-Trzebiatowska?

Zobaczcie nasze wideo z planu 705. odcinka "Na dobre i na złe"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×