"Na dobre i na złe" odcinek 708. Eryk próbuje zgwałcić Wiki! Consalida ucieknie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Eryk pokazuje swoją nową twarz! Podczas romantycznej randki z Wiki, nagle rzuci się na nią i będzie próbował zgwałcić! Sprawdź, co wydarzy się w 708. odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 708. w środę, 23.05.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiki (Katarzyna Dąbrowska) uległa urokowi Eryka (Paweł Ciołkosz) i zaczęła się z nim spotykać. Oczywiście wciąż w jej głowie jest Adam (Grzegorz Daukszewicz), ale Consalida nie chce tego przyznać sama przed sobą. Wkrótce zacznie żałować, że pozwoliła Erykowi zbliżyć się do siebie.

Michał Żebrowski o improwizacji na planie: Robię to ku uciesze widzów [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 708. odcinku "Na dobre i na złe" za namową Blanki (Pola Gonciarz), Wiktoria zdecyduje się na randkę z Erykiem w jego mieszkaniu. Wszystko będzie dobrze się rozwijać, Wiki i Eryk zaczną tańczyć, a po chwili Eryk rzuci Consalidę na kanapę i zacznie siłą ją rozebrać! - Poczekaj... Dla mnie to trochę za szybko... - podkreśli Wiki, ale to nic nie da. - Eryk przestań! Nie to znaczy nie!

Podczas szarpaniny prawnik boleśnie zrani Consalidę w twarz i ręce. Kobiecie uda się jednak uciec, wcześniej wymierzając cios w krocze napastnika. - Pieprzona królewna! - wykrzyknie Eryk. Następnego dnia odwiedzi ją w szpitalu z kwiatami. Kiedy Adam zobaczy pokaleczoną Wiki, połączy fakty i rzuci się na Eryka z pięściami! Po wszystkim Consalida wyzna Krajewskiemu miłość! Co on na to?

Kulisy związku Wiki i Adama. Będą jeszcze razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anonim (gość)

    Wiki i adam powinni być ze sobą a eryk powinien zgnić w więzieniu za zgwałcenie wiki

    30.07.2018 16:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×