"Na dobre i na złe" odcinek 710. Śmierć i pogrzeb Adama! Leśna Góra w żałobie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" dojdzie do tragedii. Widzów czeka prawdziwy szok! Tuż po wakacjach na ekranie rozegra się dramatyczna walka o życie jednego z głównych bohaterów serialu... Sprawdź, co wydarzy się w 710. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 710. w środę, 5.09.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) trafią na drodze na groźny wypadek: rozpędzone auto, w którym będą dzieci, wpadnie do wody. Doktor Krajewski od razu rzuci się tonącym na ratunek, a tuż po nim zanurkuje także Wiktoria i później już nie wypłynie.

Życie Wiki zagrożone! Kasia odejdzie od Falkowicza? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Adam – aż do przyjazdu karetki - będzie walczył o życie wyłowionych dzieci i popłynie do ukochanej dopiero, gdy jego pacjenci będą już bezpieczni. Gdy wyciągnie w końcu Wiktorię z wody, lekarka będzie już nieprzytomna. Doktor Consalida od razu trafi w Leśnej Górze na OIOM – pod opiekę najlepszych specjalistów, z Falkowiczem (Michał Żebrowski) na czele. Adam pogrąży się w rozpaczy. - Gdybym mógł cofnąć czas... Pozwoliłem jej wejść do wody… Wolałbym tu leżeć zamiast niej... - powie.

Blanka (Pola Gonciarz), gdy dotrze w końcu do szpitala, będzie naprawdę przerażona. - Znane są przypadki ludzi, których wyratowano bez ubytków neurologicznych po 25 minutach w wodzie.(…) Nic nie wiemy, póki się nie wybudzi... Gdybym wcześniej po nią poszedł… - zauważy Krajewski. Kilka godzin później wydarzy się cud - Wiktoria odzyska przytomność i powróci do zdrowia! Adam, wzruszony, cały czas będzie czuwać przy ukochanej: - Jesteś! Bałem się, że nie wrócisz… Ale mnie wystraszyłaś… Przeleciało mi dzisiaj całe nasze życie przed oczami...

Gdy doktor Consalida odzyska siły, Adam nagle je straci. Zaniepokojony Falkowicz od razu podtrzyma brata, a stan młodego lekarza z każdą minutą będzie się pogarszać. Konieczna będzie reanimacja! Doktor Tretter (Piotr Garlicki) powie w końcu o chorobie Krajewskiego Wiktorii, wtedy będzie już za późno. Serce Adama przestanie być. Cała Leśna Góra pogrąży się w żałobie.

Adam umrze na zawał serca! Grzegorz Daukszewicz odchodzi z serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olek (gość)

    jeszcze trochę to zaczną być POwroty,POWROTY aktorów zmartwychwstania i ozywienia bliżniaki jakieś grane itd o niektórych rolach ci coo grali i oeszli z roli w postaci tych seriali i potem będą się w ich rolę wcielać zagrają siostrę ,brata czy co tam jakiegoś blizniaka?.,,po prostu-N,,-jak:,,modA na sukces" ,no coś w tym rodzaju/stylu?,kiedy,kiedy tak będzie,by było.?.

    27.10.2018 09:27
  • Basia (gość)

    Nie rozumiem ludzie co ma wspólnego PIS z serialem aktor ktory gral Adama zrezygnował a wy wciągać do tego politykę mamy bardzo złośliwych ludzi to tak jakby za wszystko co złe winni byli politycy Jesteście okropni

    06.09.2018 16:00
  • .... (gość)

    Szkoda taka piekna serialowa milosc 😞.to juz nie będzie to samo😞😞😞

    06.09.2018 09:50
  • olsztynianka (gość)

    TO ja już nie oglądam tego serialu..miło było popatrzeć na Wikę i Adama. Teraz ten serial będzie beznadziejny !

    06.09.2018 08:16
  • Ann (gość)

    qwe. A co ma PiS wspólnego z rezygnacją aktora z serialu.?

    06.09.2018 00:58
  • Małgorzata (gość)

    A Tretter choćby? Przecież od bardzo dawna jest ta postać? Odtwórcy Latoszków czy Agaty, Przemka jakoś wyraźnie nie pożegnali się z serialem. Gdzie ich bohaterowie? Kilka ról drugoplanowych też by się znalazło, które obserwujemy od dawnych odcinków. Ale racja, ta rotacja ostatnio robi się nieznośna. Bardzo dobrze, że Grzegorz Daukszewicz chce rozwinąć skrzydła w teatrze, ale żal bardzo jego bohatera w Na dobre i na złe. :-(

    05.09.2018 23:23
  • nowa (gość)

    Zgadzam się z pozostałymi komentarzami - bez Adama ten film nie ma sensu strata czasu na oglądanie dalszego ciagu

    05.09.2018 22:50
  • nowa (gość)

    Zgadzam się z pozostałymi komentarzami - bez Adama ten film nie ma sensu strata czasu na oglądanie dalszego ciagu

    05.09.2018 22:50
  • qwe (gość)

    Głosowałem na PIS jednak z każdym dniem utwierdzam się że ci partacze czego się chwycą to spieprzą. Prawdopodobnie już niebawem sami oddadzą władzę jak kiedyś.

    05.09.2018 22:47
  • Zenada (gość)

    Żegnam się z serialem, drodzy producenci oglądalność serialu na pewno znacznie spadnie i słusznie, najłatwiej Wam usmiercić aktora, tylko tyle potraficie zrobić, kiedy ten chce odejść z serialu..

    05.09.2018 22:35
  • Xyz (gość)

    Bez sensu. Tyle czasu czekanie na to, by Adam i Wiki byli razem, a tutaj zapodali nam smierć w 1 odcinku. Czy od razu musieli Adama uśmiercać? Consalide tez odsuną nie wiadomo na jak długo. Właściwie oprócz Falkowicza nie ma już prawie nikogo z dotychczasowych aktorów. Nowe postacie nie interesują mnie wiec żegnam się z serialem. Szkoda!

    05.09.2018 22:07
  • Marti (gość)

    Podzielam zdanie pozostałych. Postać Adama była jak trzon tego serialu. Adam, Wiki i Profesor to trójca która powinna nadal być, inne wątki nie są już na tyle ciekawe by przyciągały widzów. Szkoda, że produkcji nie udało się zatrzymać Pana Grzegorza, któremu życzę samych sukceso. Niestety duża strata dla serialu.

    05.09.2018 21:56
  • Oburzona (gość)

    Jak zwykle , kiedy aktor ma inne plany to producenci i scenarzyści uśmiercają jego postać żeby mu pokazać kto rządzi w serialu ... jest tyle możliwości żeby aktor zniknął , to nie trzeba go uśmiercić ... Drodzy producenci pamiętajcie , że Wasze seriale istnieją dzięki oglądalności widzów a widz nie lubi śmierci ulubionych bohaterów !!! Schowajcie czasem dumę w kieszeń !!!

    05.09.2018 21:55
  • Ilona (gość)

    To jest chore kto to wogule wymyśla takie scenariusze tera to wogule nie ma sensu tego oglądać kto to wogule będzie oglądał pytam się kto to wymyśla czemu akurat on no chore no jak tak można 😬😬😬 taki super serial spadł na psy straszne

    05.09.2018 21:54
  • Dobre (gość)

    Bez Adama to nie ten sam film a mógł już ułożyć sobie życie z Wiki dom dziecko... Jak szybko coś zepsuć nawet w filmie

    05.09.2018 21:52
  • Gosia (gość)

    O nie, dlaczego Adam. Już nie będę oglądać tego filmu. ADAM, to cudowna postac, bez niego ten film już nie będzie taki fajny. 😭

    05.09.2018 21:51
  • Dobre (gość)

    Bez Adama to nie ten sam film a mógł już ułożyć sobie życie z Wiki dom dziecko... Jak szybko coś zepsuć nawet w filmie

    05.09.2018 21:51
  • As (gość)

    Moze tu idzie o ojca aktora znanego satyryka .watek braci jak wątek z wiki fajne i źal.czje.źe ki dr Falkowicz nie pogości dłu zej

    05.09.2018 21:51
  • K (gość)

    Bez sensu...

    05.09.2018 21:50
  • (@@@) (gość)

    To nie ogladajcie. Aktor nie dal sie zaszuflatkowac w jednym serialu i zrezygnowal z dalszej gry.

    05.09.2018 21:49
NowszeStarsze