"Na dobre i na złe" odcinek 711. Adam jednak nie umarł? Grzegorz Daukszewicz wróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

Za nami jeden z najbardziej wstrząsających odcinków serialu "Na dobre i na złe" w historii! Fani są w szoku, że w serialu został uśmiercony doktor Adam Krajewski, w którego wcielał się Grzegorz Daukszewicz. Ale czy aby na pewno Adam umarł?

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 711. w środę, 12.09.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

ADAM KRAJEWSKI UMARŁ W "NA DOBRE I NA ZŁE"

Niektórzy z fanów wciąż nie mogą pojąć, czemu Telewizja Polska nowy sezon "Na dobre i na złe" promuje zdjęciami z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i Adamem (Grzegorz Daukszewicz), skoro para została w tak brutalny sposób rozdzielona...

Jeszcze inni z widzów "Na dobre i na złe" zwracają uwagę, że kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych aktorzy publikowali zdjęcia z planu i wówczas byli na nich wspólnie Dąbrowska oraz Daukszewicz. Tych scen jednak nie obejrzeliśmy w 710 odcinku "Na dobre i na złe", w którym zmarł Adam. Co to oznacza?

Wiktoria po śmierci Adama wróci do byłego kochanka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

GRZEGORZ DAUKSZEWICZ WRÓCI DO "NA DOBRE I NA ZŁE"?

Rozwiązania są dwa. Albo nakręcono te sceny, a dopiero później Grzegorz Daukszewicz podjął decyzję o odejściu z serialu, więc scenarzyści pośpiesznie zmieniali scenariusze, a sceny przepadły, albo - co bardziej prawdopodobne - jeszcze zobaczymy Daukszewicza w tym sezonie "Na dobre i na złe"! W jaki sposób? Wszystko wskazuje na to, że ukochany Adam będzie powracał w retrospekcjach oraz wspomnieniach Wiktorii, która w żałobie uda się na Islandię.

Lubiliście parę Adam i Wiktoria? Będzie Wam brakować Grzegorza Daukszewicza w serialu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×