"Na dobre i na złe" odcinek 714. Michał całuje Jolę na oczach Smudy! Nowy romans w Leśnej Górze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 714. odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski spróbuje odgryźć się na Kasi w ramionach Joli, a to wszystko na oczach Smudy! Para wyląduje razem nawet w łóżku, a półnagich lekarzy nakryje Barbara! Sprawdź, jak do tego dojdzie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 714. w środę, 3.10.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał (Mateusz Janicki) ciężko znosi rozstanie z Kasią (Ilona Ostrowska). Lekarz był już pewny, że Smuda jest kobietą jego życia, ale ona ostatecznie odrzuciła jego miłosne wyznanie. Wilczewski rzuci się przez to w wir imprez i spotkań towarzyskich, chcąc jak najszybciej wyleczyć złamane serce.

W 714 odcinku „Na dobre i na złe” Michał pozna śliczną Jolę (Izabela Jarosińska). Po wyjściu z baru lekarz natknie się na Kasię, Falkowicza (Michał Żebrowski) i Matyldę (Amelia Czaja). Aby wywołać w Smudzie zazdrość, Wilczewski zacznie namiętnie całować Jolę, a potem będzie jeszcze ciekawiej.

Kulisy odejścia Grzegorza Daukszewicza. Jak wyglądały początki doktora Krajewskiego w Leśnej Górze? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michał zaprosi bowiem nową koleżankę do hotelu rezydentów. Po imprezie z przyjaciółmi, Wilczewski zaciągnie Jolę do łóżka! Rankiem do jego pokoju wejdzie Barbara (Agnieszka Pilaszewska), która nie będzie dumna z syna. Zachowanie lekarza skomentuje również podkochująca się w nim Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), która uzna to za przedwczesny kryzys wieku średniego.

Co będzie dalej z doktorem Wilczewskim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Justyna (gość)

  Mam nadzieję że Kasia powie Matyldzie że jej prawdziwym ojcem jest Michał

  17.09.2018 12:31
 • Klaudia (gość)

  Marta, lepiej żeby ten romans nie miał kontynuacji bo Andrzej się załamie :/ Śmierć Adasia i tak Nim wstrząsnęła...

  17.09.2018 12:27
 • Marta (gość)

  Mimo wszystko ciekawiłaby mnie kontynuacja romansu Smuda - Wilczewski.

  16.09.2018 16:46
 • Justyna (gość)

  Mam nadzieję że Jola nie zajdzie w ciążę

  15.09.2018 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×