"Na dobre i na złe" odcinek 714. Związek Julki i Barta powoli się rozpada? Borys ofiarą podstępu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 714. odcinek "Na dobre i na złe". Wszystko wskazuje na to, że związek Julki i Barta coraz bardziej się rozpada... Czy to koniec ich relacji? Sprawdźcie, co wydarzy się w 714. odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 714. w środę, 3.10.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

W 714. odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) twierdzi, że świetnie się czuje i cały czas chodzi na terapię, ale Julka (Aleksandra Hamkało) traci do niego zaufanie i próbuje porozmawiać o jego leczeniu z doktor Iwanowicz (Katarzyna Skotnicka).

Przewidywalne zwycięstwo "Zimnej wojny". Kto się boi "Kleru" Smarzowskiego? [KOMENTARZ+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Tymczasem Borys (Marcin Zacharzewski) zostaje p.o. ordynatora oddziału chirurgii, a do tego poznaje w barze atrakcyjną Olę. Dziewczyna ma na ręku podejrzany guz i lekarz, widząc zmianę, zaprasza ją do szpitala na badania. Następnego dnia odkrywa jednak, że padł ofiarą podstępu.

Powrót Wiki i szaleństwa Falkowicza. Do czego doprowadzi starch o najbliższych? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do szpitala - pod opiekę doktora Wilczewskiego (Mateusz Janicki) - trafia także Arek. Mężczyzna cierpi na silny ból brzucha i jest skłócony z byłą żoną Magdą, która chce wyjechać razem z ich córką za granicę. W szpitalu stan chorego gwałtownie się pogarsza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×