"Na dobre i na złe" odcinek 716. Przygotowania do ślubu Falkowicza i Kasi Smudy i problemy doktora Molendy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzy się w 716. odcinku "Na dobre i na złe"? Widzowie Dwójki zobaczą m.in. przygotowania do ślubu Falkowicza i Kasi Smudy. Nie obejdzie się też bez kolejnych problemów doktora Molendy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 716. w środę, 17.10.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) w 716. odcinku "Na dobre i na złe" zatrudni modną wedding plannerkę - Aleksę Wiedeńską (w tej roli Michalina Sosna) – licząc na to, że pomoże mu szybko i „bez bólu” przygotować ślub. Dziewczyna w ciągu zaledwie kilku godzin wywróci życie dyrektora i Kasi (Ilona Ostrowska) do góry nogami! Torty, kwiaty, dekoracje, muzyka – specjalistka od razu ruszy do akcji. A Falkowicz poczuje w końcu, że sytuacja go przerasta… Bo dużo łatwiej załatać dziesięć rozerwanych tętnic, niż zaplanować jedno kameralne wesele.

Tymczasem Aleksa zrobi wszystko, by narzeczeni zapomnieli jednak o stresie – i cieszyli się każdą chwilą, która zbliża ich do ślubu. Czy dzięki niej Kasia znów się uśmiechnie… i naprawdę poczuje, że Falkowicz jest miłością jej życia?

Falkowicz zatrudnia wedding plannerkę. Aleksa uratuje jego związek z Kasią! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Spora „niespodzianka” - i to niezbyt miła – czeka także w nowym tygodniu Michała (Mateusz Janicki). Bo w Leśnej Górze zacznie pracę jego matka: doktor Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska). Na widok Barbary nie ucieszy się też mecenas Smuda - pewna, że postanowiła zostać w Leśnej Górze ze względu na wnuczkę (Amelia Czaja). Zirytowana, Kasia rzuci ostro do lekarki:
- Co tu robisz? O co ci chodzi? Czego chcesz? Drgnęło ci serce, bo poznałaś Matyldę?
Wilczewska w odpowiedzi pośle jej lodowate spojrzenie…
- Mój syn też miał wziąć ślub. Ale odwołał wszystkie swoje plany na życie... Nie przez ciebie?

Największym przeciwnikiem Barbary okaże się jednak… doktor Konica (Robert Koszucki)! Lekarz uzna, że Falkowicz próbuje usunąć go ze stanowiska... i postawi dyrektorowi ultimatum.
- Kończy się czas mojej ordynatury... O to chodzi? Wilczewska chce wystartować na moje stanowisko?!(…) Albo ona, albo ja!
- Proszę się dobrze zastanowić... bo jeszcze to rozważę!

Tajemnica rodziny Wilczewskich. Matka Michała znęcała się nad nim! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za to w finale: kolejne problemy doktora Molendy (Filip Bobek)! W premierowym odcinku do szpitala trafi nagle Tomasz (Filip Wałcerz) - „biznesmen”, którego lekarz poznał, gdy brał jeszcze narkotyki. Mężczyzna będzie się ukrywać… i poprosi Marcina, by załatwił mu nową tożsamość. A tym samym – oszukał system i został jego wspólnikiem.
- Nie znasz mnie, nigdy się nie spotkaliśmy… Nikt nie może wiedzieć, kim jestem, rozumiesz?!
- Najlepiej znajdź mi z systemu kogokolwiek z PESEL-em. Powiem, że jestem nim… na czas operacji!
- Czego się pan tak boi?
- Jak tylko mnie zoperują, wywieź mnie stąd.(…) Twoje życie było w moich rękach… A teraz moje jest w twoich!

Tymczasem Weronika (Magdalena Celmer) dawna ukochana doktora Molendy… spróbuje popełnić samobójstwo! Dziewczyna trafi do ośrodka dla uzależnionych i będzie przechodzić terapię razem z Bartem (Piotr Głowacki). Po kilku dniach… targnie się na swoje życie! Profesor od razu rzuci się, by ją ratować… ale czy pomoc nadejdzie na czas?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×