Na dobre i na złe odcinek 717. Profesor Bart weźmie udział w operacji przez telefon! Czy narazi tym karierę Julki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 717. odcinku serialu "Na dobre i na złe" lekarze z Leśnej Góry będą musieli przeprowadzić bardzo trudną operację. Doktorzy zdecydują się na telefoniczną konsultację z profesorem Bartem. Jak skończy się ten ryzykowny zabieg? Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 717. w środę, 24.10.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Do szpitala w Leśnej Górze trafi pacjent z tętniakiem mózgu, który kiedyś był pod opieką profesora Barta (Piotr Głowacki). Lekarz, który jest lekomanem przebywa obecnie w ośrodku terapii uzależnień. Gdy jednak dowie się, że do szpitala wrócił jego dawny pacjent, postanowi jakoś mu pomóc. Ostatecznie weźmie udział w operacji jako konsultant telefoniczny.

Agata wraca do Leśnej Góry! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W krytycznym momencie operacji Bart zaproponuje bardzo ryzykowne rozwiązanie. Julka (Aleksandra Hamkało) słysząc, że musi zatrzymać krążenie pacjenta, zacznie krzyczeć, że przecież nie zabije człowieka!

Ale wy chcecie żebym ja uśmierciła pacjenta? - spyta przerażona Julka.

W 717. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Julka oskarży nawet Barta o niepoczytalność! Będzie o krok od popełnienia błędu, który może zaważyć na jej karierze. Ostatecznie za namową Barbary (Agnieszka Pilaszewska) zdecyduje się posłuchać rady Artura. Szczęśliwie, ryzykowna decyzja okaże się słuszna.

Kulisy odejścia Grzegorza Daukszewicza. Jak wyglądały początki doktora Krajewskiego w Leśnej Górze? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julka nie zapomni jednak ukochanemu, że naraził nie tylko chorego, ale i ją. Gdyby pacjent zmarł jej kariera ległaby w gruzach. Jak ta sytuacja wpłynie na ich relację? Żeby się tego dowiedzieć śledźcie kolejne odcinki serialu "Na dobre i na złe"!

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 717. odcinka serialu "Na dobre i na złe"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×