"Na dobre i na złe" odcinek 718. Panna młoda na oddziale w Leśnej Górze. Barbara źle się czuje. Co ukrywa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 718. odcinku do szpitala w Leśnej Górze trafi starsza kobieta, której zależy na szybkiej pomocy, by zdążyć na swój ślub. Okaże się, że pan młody jest tak młody, że mógłby być jej synem! Czy mimo przeciwności ślub się odbędzie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 718. odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 718. w środę, 31.10 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Na oddział szpitala w Leśnej Górze trafia Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Tłumaczy Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Barbarze (Alicja Pilaszewska), że jak najszybciej chce wrócić do zdrowia, bo planuje ślub.

Oszustwo Molendy wyjdzie na jaw? Falkowicz odkryje mistyfikację? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Problemem jest jednak wiek jej wybranka - wszyscy myślą, że to syn kobiety. Sprawy nie ułatwia córka Niny. Według niej, przyszły pan młody to oszust matrymonialny! Zakłada, że jej matki i młodszego mężczyzny nie mogło połączyć prawdziwe uczucie, tylko chęć wykorzystania kobiety i zdobycia jej pieniędzy. Konflikt między kobietami narasta, co nie pomaga pacjentce w powrocie do zdrowia.

Tymczasem, Hania zauważa, że Barbara słabo się czuje, jednak kobieta nie chce jej nic powiedzieć. Czy to echo kłótni z Rafałem (Robert Koszucki), który poczuł się jak uczniak przy starszej lekarce? Czy Barbara skrywa jakiś sekret? Czy samopoczucie Barbary nie przeszkodzi w opiece medycznej nad nową nową pacjentką, której złamane biodro może przekreślić ślubne plany? Oglądaj najnowszy odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2!

Romantyczna randka Kasi i Andrzeja! Co tym razem wymyśli Falkowicz? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beti (gość)

    Odkad nie ma adama w filmie przestałam ogladac ten serial.Nie ma juz tych aktorow nie jest to ten sam serial co kiedys

    27.10.2018 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×