"Na dobre i na złe" odcinek 718. Romantyczna randka Kasi i Andrzeja! Co tym razem wymyśli Falkowicz? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W najnowszym odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz przygotuje dla Smudy niespodziankę! Co tym razem wymyśli? Sprawdź, co wydarzy się w 718. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 718. w środę 31.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) zaangażuje się w przygotowania ślubne. Dzięki radom konsultantki ślubnej Aleksy (Michalina Sosna), postanowi zadbać o swój związek. Przygotuje dla Kasi (Ilona Ostrowska) niespodziankę!

Dramat przed samym ślubem! Falkowicz straci głos? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy Smuda wróci wieczorem do domu, zaskoczona zobaczy na podłodze zapalone świece i porozrzucane płatki róż. Niepewnie pójdzie na górę i ujrzy wannę pełną piany, z której wyskoczy Andrzej! Kasia wyda przerażony okrzyk, a jej przyszły mąż zaproponuje chwilę relaksu po ciężkim dniu.
- Muszę przyznać, że naprawdę mnie zaskoczyłeś. - wyzna Smuda.
- Zobaczysz co będzie po ślubie!
- Spokojne, szczęśliwe małżeńskie życie?
- Nie, pełne fajerwerków!
- zarządzi Falkowicz i wciągnie Kasię w ubraniu do wanny.

Romantyczną atmosferę przerwie Matylda (Amelia Czaja), która wróci wcześniej od koleżanki. Na widok rodziców w wannie zapyta - O, sorry... Mam iść do sąsiadów?. - A ty nie powinnaś iść posprzątać swojego pokoju? - zmieni temat speszona Kasia. - Wykułaś na blachę "Główne Prawdy Wiary"? Jutro masz egzamin z religii - wtrąci Falkowicz. Dziewczyna na to przewróci oczami i westchnie - Kiedy wy się wyluzujecie?. Jakie jeszcze niespodzianki szykuje Falkowicz dla Kasi? Na pewno nie będzie nudno!

Falkowicz zatrudnia wedding plannerkę. Aleksa uratuje jego związek z Kasią! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×