"Na dobre i na złe" odcinek 719. Wiki nie chce dopuścić do operacji Jędrka! Wychowanek domu dziecka umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 719. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria odwiedzi swojego byłego pacjenta Jędrka w domu dziecka. Na miejscu spotka lekarza, który zamierza podjąć się operacji chłopca. Consalida nie będzie chciała na to pozwolić i mocno narazi się chirurgowi! Sprawdź co z tego wyniknie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 719. już w środę 7 listopada o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), stara się wrócić do normalnego życia po śmierci ukochanego Adama (Grzegorz Daukszewicz). Jej odskocznią jest oczywiście praca. Kiedy do Leśnej Góry trafił wychowanek domu dziecka Jędrek (Iwo Wiciński), lekarka zaangażowała się w jego przypadek i zyskała sympatię chłopca.

Katarzyna Dąbrowska i Marta Bryła komentują odejście Grzegorza Daukszewicza z serialu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 719. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria dowie się, że jej córka Blanka (Pola Gonciarz) zaczęła praktyki w Leśnej Górze. Ta informacja sprawi, że Consalida wyjdzie z pracy w dobrym humorze. Postanowi odwiedzić swojego ulubionego pacjenta Jędrka w domu dziecka. Na miejscu okaże się, że chłopiec znalazł chirurga - doktora Domańskiego (w tej roli Przemysław Kozłowski) - który chce zoperować jego stomię. Wiktoria wiedząc jednak, że operacja ta niesie za sobą duże ryzyko, postanowi porozmawiać z kolegą po fachu.
- Jędrek cierpi na chorobę Hirschprunga…
- Wiem doskonale... Historię choroby i wszystkich zabiegów znam na pamięć!
- Skoro tak, to świetnie pan wie, że teraz przeprowadzenie jakiegokolwiek zabiegu jest niemożliwe…

Domański jednak będzie głuchy na argumenty Wiki i zarzuci jej, że ma kompleksy, gdyż sama nie jest w stanie pomóc chłopakowi. Ale Consalida się nie podda - pójdzie po pomoc do Van Graafa (Redbad Klynstra-Komarnicki). - Ten zabieg może być dla chłopaka śmiertelnie niebezpieczny... Przecież ten człowiek go zabije, jeśli czegoś nie zrobimy! - powie mu Consalida. Niestety, dyrektor szpitala też będzie bezradny.

Agata wraca do Leśnej Góry! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Wiktoria wróci więc do domu dziecka, by porozmawiać z opiekunem Jędrka (Jerzy Grzechnik). Mężczyzna, który wyraził zgodę na operację, nie wiedział jakie ryzyko za sobą niesie... - Nie ma czasu, żeby to teraz roztrząsać, ale musi pan cofnąć zgodę na operację Jędrka!
- Ale skoro pan doktor Domański pomoże Jędrkowi wrócić do normalnego życia…
- Martwe dziecko nie znajdzie żadnej rodziny! Chce być pan odpowiedzialny za śmierć Jędrka?!

Czy Wiki postawi na swoim? Czy Jędrek wybaczy jej, że zatrzymała operację, o której tak marzył? Oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 719. odcinka "Na dobre i na złe"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×